پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : دوشنبه ، 1 مرداد 1397

کد خبر : 82348

 
بوکسورهای جوان کشور در همدان مشت می‌زنند
تاریخ خبر : 1396-06-16
     
   
     
متن خبر :

مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان از برگزاری مسابقات قهرمانی بوکس جوانان کشور در همدان خبر داد.
حمدا... چاروسایی اظهار کرد: بیست‌وهشتمین دوره مسابقات بوکس قهرمانی جوانان کشور از روز گذشته در همدان آغاز شد و تا 18 شهریورماه در سالن ورزشی امام علی (ع) دانشگاه آزاد اسلامی همدان ادامه خواهد داشت.
وی خاطرنشان کرد: 32 استان کشور به‌ علاوه تیم‌های مستقل کیش و توابع تهران با نزدیک به 300 ورزشکار، مربی و کادر اجرایی در این مسابقات شرکت دارند.
مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه روز گذشته افتتاحیه این مسابقات برگزار شد، ادامه داد: رئیس فدراسیون بوکس کشور و دیگر عوامل اجرایی فدراسیون در همدان و در این دوره از مسابقات حضور پیدا خواهند کرد.
وی اظهار داشت: مسابقات قهرمانی بوکس جوانان کشور یکی از بزرگ‌ترین میزبانی‌های ورزشی همدان در سال 96 است، چراکه تعداد بازیکن، مربی و عوامل اجرایی این دوره از مسابقات چشم‌گیر است.
چاروسایی در ادامه با اشاره به پایان مسابقات قهرمانی مینی‌گلف کشور در همدان، عنوان کرد: مسابقات قهرمانی مینی‌گلف آقایان کشور در همدان با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. قبل از آن هم که مسابقات قهرمانی مینی‌گلف بانوان کشور در همدان برگزار شده بود. وی در پایان گفت: زیرساخت‌های مناسب ورزش همدان شرایط ایده‌آلی را فراهم کرده تا توانایی میزبانی از رویدادهای مختلف در رشته‌های متنوع ورزشی را داشته باشیم.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.