1400-10-171400-10-27bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : دوشنبه ، 27 دي 1400

کد خبر : 120630

 
همدان پیام سفیر فرهنگی استان در اکسپوی ۲۰۲۰

آغاز هفته همدان‌ در اکسپوی دبی
تاریخ خبر : 1400-08-26
     
 
 
     
متن خبر :

اگر می‌خواهید از غرفه ایران در اکسپوی ۲۰۲۰ دبی بیشتر بدانید در روزهای پیش‌روی با همدان‌پیام همراه باشید.
 تیم رسانه‌ای همدان‌پیام که در روزهای اخیر برای حضور در این برنامه به‌صورت مدون اقدام به تشکیل جلسات با برنامه‌ریزان این رویداد به ‌صورت ویژه در اکسپوی دبی و پاویون ایران حضور دارد و اطلاعات موردنیاز علاقه‌مندان در این رویداد را به مخاطبان منتقل می‌کند.
 اکسپوی دبی قرار بود پارسال برگزار شود، اما کرونا چنان‌که پرونده همه‌چیز را به‌هم پیچید این رویداد بزرگ جهانی را هم به امسال موکول کرد، بدون اینکه اسمش تغییر کند.
در این زمینه معاون گردشگری همدان که در هماهنگی حضور همدان‌پیام در اکسپو نقش تعیین‌کننده‌ای را ایفا کرد، گفت: هرچند که اکسپوی ۲۰۲۰ دبی با تأخیری که کرونا موجب آن بود، قرار بود سال گذشته برگزار شود، اکنون با درخشش غرفه ایران درحال برگزاری است.
مجموعه فرهنگی رسانه‌ای همدان‌پیام با سرمایه‌گذاری شخصی با توجه به تجارب متعدد برای حضور در رویدادهای بین‌المللی تلاش کرد پیام‌رسان ظرفیت‌های گردشگری و فرهنگی همدان در این رویداد باشد.
علی خاکسار افزود: این مهم حایز اهمیت است که هم‌استانی‌ها بدانند، رویدادی با سابقه حدود ۲۰۰ساله در حد و اندازه‌های جام‌جهانی و بازی‌های المپیک طرف هستید.
وی ادامه داد: با این تفاوت که اینجا هر ۵ سال یک‌بار موضوعی محوری تعیین می‌شود و کشورها غرفه‌های چند هزار‌متری می‌سازند و در این غرفه‌ها رویدادهای بزرگ مربوط به این محتوا ترتیب می‌دهند و به گونه‌ای توان هنری، معماری و تکنولوژیک خودشان را به رخ می‌کشند.
مدیرمسئول روزنامه همدان‌پیام در پاسخ به این پرسش که چرا نمایشگاه اکسپوی دبی مهم است؟  نیز گفت:  از آنجا که ابتکار عمل موجب حفظ کره زمین و همچنین پایداری، تحرک و فرصت‌ها می‌شود، از اهمیت برخوردار است. نمایشگاه اکسپو(EXPO) جشنی از چشم‌انداز 2021 امارات متحده‌عربی خواهد بود که نه تنها موجب رشد چشمگیر برای کسانی است که توانمندی‌ها را آنجا ارائه می‌دهند، بلکه در پساکرونا تنها فرصت بین‌المللی برای رسانه‌ای شدن است.
نصرت‌ا... طاقتی‌احسن برای اطلاع علاقه‌مندان به حضور در این رویداد ادامه داد: این اکسپو درمنطقه جنوبی دبی، نزدیک به فرودگاه بین‌المللی آل‌مکتوم و در مجاورت فرودگاه بین‌المللی دبی، فرودگاه بین‌المللی ابوظبی و ترمینال‌های تفریحی دبی و ابوظبی است.
وی گفت: به فعالان تجاری و اقتصادی و سرمایه‌گذاران استان پیشنهاد می‌کنیم که در تاریخی که مجمع بین‌المللی BIE برای اجرای این نمایشگاه تصویب کرده است، به بازدید از این نمایشگاه بروید. ممکن است برای شما این پرسش پیش بیاید که به چه صورت می‌توانیم به نمایشگاه دسترسی داشته باشیم؟ پس با ما همراه باشید.
نمایشگاه اکسپوی 2020 دبی از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 13 و پنجشنبه و جمعه از ساعت 10 تا 14 باز است و علاقه‌مندان می‌توانند با خرید بلیت به بازدید از این نمایشگاه بروند.
مدیرمسئول روزنامه همدان‌پیام ادامه داد: خرید بلیت از طریق سایت خود نمایشگاه اکسپوی و باجه‌های بلیت‌فروشی امکانپذیر است. بازدیدکنندگان می‌توانند از این نمایشگاه به‌صورت ماهیانه و یا فصلی خرید کنند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت نمایشگاه اکسپوی سر بزنید.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.