پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : جمعه ، 10 آذر 1402

کد خبر : 126759

 
اجرای ۷۵ عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس در نهاوند
تاریخ خبر : 1401-06-31
     
 
 
     
متن خبر :


 دفاع مقدس فرصت مناسبی برای بیان رشادت های رزمندگان کشورمان در سال‌های جنگ تحمیلی است و به همین مناسبت ۷۵ عنوان برنامه در سطح شهرستان اجرا می شود.
 فرمانده سپاه نهاوند گفت: مقاومت، ایثار، استکبارستیزی و شهادت طلبی از جمله پیام های دفاع مقدس است.
علی مختاری گفت: شعار محوری این هفته "ما قوی هستیم" است و در این هفته ۷۵ عنوان برنامه محوری داریم که در سطح پایگاه ها و حوزه ها برگزار می شود.
وی افزود: دفاع مقدس گنجینه ای ارزشمند از درس ها و الگوهای گرانقدری است که با ایثار و رشادت های فرزندان این کشور ایجاد شده است.
مختاری ادامه داد: زندگینامه شهدای عزیز شهرستان برای همه ما الگو و نشانه است تا راه را از بیراهه تشخیص دهیم و فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نشر دهیم.
فرمانده سپاه نهاوند گفت: زندگی نامه و سیره سردار شهید حیدر سهرابی به عنوان شهید شاخص سال شهرستان باید برای مردم و نسل جدید بیان شود.
وی بیان کرد: دشمن همه ظرفیت های رسانه ای خود را برای مبارزه با فرهنگ ایثار و شهادت و دوری جوانان از پیام های دفاع مقدس شروع کرده و در این راه باید هوشیار باشیم. مختاری افزود: در حوزه رسانه دشمن از همه رسانه ها در فضای مجازی با دروغ پراکنی، سیاه نمایی، تحریف و ایجاد ناامیدی و با هر ترفندی در خط مقدم مقابله با انقلاب اسلامی هستند.
وی اظهار کرد: امروز وظیفه سنگینی بر عهده همه ما و اصحاب رسانه است و نقش مهمی بر روی دوش همه رسانه ها است و باید تلاش کنیم در فضای مجازی اجازه دروغ پراکنی به دشمنان ندهیم.
فرمانده سپاه نهاوند گفت: همه عناصر دشمن پای کار آمده اند و هیچکدام دلسوز مردم ایران اسلامی نیستند و استکبار جهانی پشت همه این طراحی ها است.
وی عنوان کرد: در این هفته باید نقش دستاوردهای دفاع مقدس در پیشرفت و بقای انقلاب اسلامی تشریح و بیان شود‌.
مختاری با اشاره به برنامه های این هفته اظهار داشت: غبار روبی گلزار شهدا در سطح شهرستان، دیدار با امام جمعه، رژه خودرویی در سطح شهر، حضور و سخنرانی در نماز جمعه، پویش نذر خون، نواختن زنگ حماسه و حضور پیشکسوتان در مدارس و بیان خاطرات و سرکشی از خانواده های شهدا را خواهیم داشت.فرمانده سپاه نهاوند ادامه داد: توزیع لوازم التحریر و بسته معیشتی، برگزاری نشست های برخط با موضوع دفاع مقدس، برگزاری ۱۳ یادواره شهدای دانش آموزی و منطقه ای، تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس و دیدار با خانواده شهدا از دیگر برنامه های این هفته است.
وی گفت: ویزیت رایگان پزشکان متخصص در کلینیک امام خمینی(ره) توسط بسیج جامعه پزشکی، برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی و هنری، آموزش کشاورزان توسط بسیج مهندسین، تولید محتوا در فضای مجازی، مشاوره رایگان توسط بسیج حقوق دانان از دیگر برنامه های این هفته است.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.