1401-10-301401-11-10bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : دوشنبه ، 10 بهمن 1401

کد خبر : 110224

 
نماینده فوتبال همدان در لیگ دسته اول
تاریخ خبر : 1399-04-25
     
 
 
     
متن خبر :

فوتبال همدان فصل آینده در لیگ دسته اول نماینده خواهد داشت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با بیان این مطلب گفت: اولویت با صعود پاس است در غیر اینصورت امتیاز یک تیم دسته اولی را خریداری می‌کنیم.

 به گزارش تسنیم، محسن جهانشیر با بیان این که تغییر و تحولات مدیریتی رخ داده در باشگاه پاس و حضور امیرعظیمی به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه بخشی از دغدغه‌های ما را رفع کرده است، اظهار داشت: در حال حاضر دریافتی بازیکنان از قرارداد این فصل به سقف 60 درصد رسیده است.

 وی افزود: با رفع اشتباهاتی که در گذشته اتفاق افتاد و نیز نظر به مشکلات اقتصادی موجود در پی آن هستیم که بهترین تصمیمات را برای تیم پاس بگیریم.

 مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به این که اولویت نخست ما در این فصل از مسابقات صعود تیم پاس به لیگ دسته اول است گفت: در غیر این صورت امتیاز یک تیم دسته اولی را برای فصل بعد خریداری می‌کنیم.  

محسن جهانشیر در رابطه با مصاحبه‌های فردی تحت عنوان رئیس کانون هواداران پاس و فراخوان وی برای تجمع هواداران مقابل استانداری و نیز توهین این فرد به خبرنگاران گفت: از نظر قانونی فعالیت هر یک از افراد با نام کانون هواداران در لیگ دسته دوم فوتبال کشور غیرقانونی است و در لیگ‌های بالاتر نیز ما معاونت فرهنگی باشگاه را به عنوان مرجع رسمی و قانونی به رسمیت می‌شناسیم.

 وی تصریح کرد: در تیم فوتبال پاس همدان نیز فعالیت هر یک از افراد با نام رئیس کانون هواداران و سایر عناوین غیرقانونی بوده و وجاهت ندارد و تشکلی به اسم کانون هواداران نداریم.

 مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه تمام فعالیت‌ها در تیم فوتبال پاس باید در چارچوب قانون باشد، گفت: نباید شاهد آن باشیم که عده‌ای با تجمع غیرقانونی و قوه قهریه بخواهند مسئولان رسمی باشگاه را تحت فشار بگذارند.

 جهانشیر تاکید کرد: در جایگاه معاونت فرهنگی تیم فوتبال پاس در گذشته شخصیت‌های فرهنگی استان همچون اسدالله ربانی‌مهر فعالیت می‌کردند و برای فصل آینده به دنبال ساماندهی دوباره معاونت فرهنگی باشگاه خواهیم بود.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.