پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : دوشنبه ، 27 فروردين 1403

کد خبر : 134467

 
همدان میزبان دوازدهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس
تاریخ خبر : 1402-07-03
     
 
 
     
متن خبر :


دوازدهمین نمایشگاه ملی «کتاب دفاع مقدس و مقاومت» از ۱۵ تا ۲۱ مهرماه در همدان برگزار می‌شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان درباره هدف از برگزاری این نمایشگاه اظهار کرد: برپایی دوازدهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس و مقاومت در راستای دومین کنگره ملی 8‌ هزار شهید استان همدان بوده و هدف از برگزاری آن توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی و انتقال روحیه جهاد و مقاومت است.

کامران کریمی تأکید کرد: در این نمایشگاه آثار ناشرانی از سراسر کشور که در حوزه‌های دفاع مقدس، مقاومت و انقلاب اسلامی فعالیت دارند، به نمایش گذاشته می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سپاه همدان، وی با تأکید بر اینکه در این نمایشگاه برای همه سلیقه‌ها و همه سطوح علمی کتاب به نمایش گذاشته خواهد شد، گفت: علاوه برخانواده‌ها، کتاب‌هایی ویژه کودک و نوجوان نیز در این این نمایشگاه وجود دارد.

کریمی با بیان اینکه این نمایشگاه به مدت یک هفته برگزار خواهد شد، افزود: دوازدهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس و مقاومت امسال از روز شنبه ۱۵ مهر تا روز جمعه ۲۱ مهرماه  در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان برپا است.

وی خاطرنشان کرد: ناشران سراسر کشور که در حوزه‌های دفاع مقدس، مقاومت و انقلاب اسلامی کتاب منتشر می‌کنند، می‎توانند ‎ تا چهارم مهرماه ۱۴۰۲ با مراجعه به سامانه ketab.ir برای حضور در دوازدهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس و مقاومت ثبت‌نام کنند.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.