پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : دوشنبه ، 17 بهمن 1401

کد خبر : 116003

 
دستگیری ماساژور متخلف در همدان

پلمب ده واحد متخلف ماساژدرمانی
تاریخ خبر : 1399-12-03
     
 
 
     
متن خبر :
 
 مدیر نظارت و اعتبار بخشی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا از دستگیری یک فرد متخلف در امر ماساژدرمانی خبر داد، به این معنا که یک فرد شیاد که با تبلیغات از طریق فضای مجازی و پخش تراکت خود را ماساژور و انرژی‌درمان و همچنین محقق و سخنران در حوزه‌های انگیزشی معرفی کرده بود، بازداشت شد.
محمد کریمی در گفت‌وگو با فارس از بازداشت یک فرد متخلف در امر ماساژدرمانی خبر داد و اظهار کرد: براساس بررسی‌های به عمل آمده این فرد بدون هرگونه مجوز قانونی از مراجع ذیصلاح بود که به ماساژدرمانی حتی برای بانوان اقدام می‌کرد.
وی با بیان اینکه ماجرا از این قرار است که متهم در منزل مسکونی خود در حوالی میدان رسالت اقدام به پذیرش و ماساژ مراجعین می‌کرد که با پیگیری‌های به موقع دستگیر شد، گفت: متهم ضمن تبلیغات در فضای مجازی، به تهیه و توزیع کارت ویزیت هم اقدام می‌کرد.
مدیر نظارت و اعتبار بخشی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینا، خاطرنشان کرد: تعداد بسیار زیادی کارت ویزیت‌ در محل فعالیت این فرد بود که خود را فردی محقق، سخنران در حوزه‌های انگیزشی امید به زندگی، ثروت‌اندوزی و کسب ثروت معرفی می‌کرد.
وی با تأکید با اینکه با همکاری معاونت ارجاعی دادستان، پلیس امنیت اخلاقی و کلانتری ۱۱۵ دستگیری فرد متخلف انجام شد، گفت: در سالجاری بیش از ده واحد متخلف ماساژدرمانی حتی برای جنس مخالف شناسایی شده‌اند.
کریمی با اشاره با اینکه پلمب واحدهای متخلف و دستگیری افراد از قداماتی بوده که انجام شده است، افزود: نظارت مستمر بر سلامت مردم از جمله اهداف ماست و مردم نیز خود باید به این مسأله توجه کنند.
 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.