1397-11-171397-11-27bool(false) 1397-11-171397-11-27bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : شنبه ، 27 بهمن 1397

کد خبر : 84458

 
مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر همدان خبر داد

پخش مسابقات جام جهانی فوتبال از بام همدان
تاریخ خبر : 1397-03-27
     
   
     
متن خبر :

همزمان با برگزاری رقابت‌های جام جهانی فوتبال، مسابقات تیم ملی کشورمان در کنار سایر مسابقات گروه‌های دیگر از بزرگترین نمایشگر تلویزیونی منطقه تفریحی گردشگری عباس‌آباد پخش می‌شود.
مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر همدان گفت: اقشار مختلف مردم، گردشگران و علاقمندان به مسابقات فوتبال می‌توانند برای تماشای رقابت‌های تیم ملی فوتبال کشورمان در محل گردشگری عباس‌آباد موسوم به تپه عباس‌آباد حضور یافته و از تماشای این رقابت‌ها لذت ببرند.
حمیدرضا یاری در گفت‌وگو با فارس ، اظهار کرد: با توجه به اینکه منطقه توریستی گردشگری عباس‌آباد از مناطق مهم گردشگری به شمار می‌رود و همه روزه شاهد استقبال چشمگیر گردشگران هستیم برهمین اساس در راستای برخورداری از مسابقات جذاب جام جهانی، فضای گردشگری ـ ورزشی را برای عموم دوستداران و مسافران مهیا ساخته‌ایم.
وی بیان کرد: فضای لازم برای استقرار انبوه تماشاگر فوتبال‌دوست در مقابل این نمایشگر بزرگ واقع در منطقه گردشگری عباس‌آباد آماده‌سازی شده و خدمات‌رسانی رفاهی و گردشگری نیز انجام می‌شود.
یاری خاطرنشان کرد: همچنین در صورت احتمال صعود ایران به دور دوم جام جهانی که به طور  قطع با شادی مردم فوتبال‌دوست همراه خواهد شد، تدابیر لازم در منطقه گردشگری عباس‌آباد همدان اتخاذ شده است.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.