پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : جمعه ، 31 شهريور 1402

کد خبر : 124860

 
حقیقی به جای سیفی مدیر ورزش و جوانان شد

تغییر برای تحول در ورزش
تاریخ خبر : 1401-04-22
     
 
 
     
متن خبر :


مراسم تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان روز گذشته در سالن اجتماعات آبیاران برگزار شد.
در این مراسم مدیرکل سابق ورزش استان، سرپرست جدید اداره ورزش وجوانان، معاون وزیر ورزش، معاون استانداری و جمعی از مسئولان، روسای هیأت‌های ورزشی و جامعه ورزش استان حضور داشتند.
ابتدا  مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان در گزارشی به عملکرد خود در نزدیک به دو ساله گذشته اشاره کرد و از عملکرد خود دفاع کرد.
سیفی ابتدا به معرفی خود پرداخت وگفت:فرزند شهید هستم و۱۵ نفر ازخانواده ام شهید شدند واین را افتخار می دانم که سربازی برای نظام هستم.
حمیدسیفی با اشاره به جایگاه ورزش استان گفت: در این مدت تلاش کردم با همکاری مجموعه ورزش استان بار ورزش را به دوش بکشیم و در این راه موفقیت‌هائی نیز داشتیم.در دوران کرونا تلاش کردیم وورزشکاران ما افتخارات پرشماری کسب کردیم
وی سپس به ساخت 3 سالن، سایت کمپ‌ تیم های ملی  و کسب عناوین قهرمانی اشاره کرد و گفت: سایت کمپ تیم های ملی را معرفی کردیم و در دو سال گذشته میزبان اردوهای آماده‌سازی چندین رشته ورزش در همدان بودیم که این یک گام بلند در راستای استفاده از داشته‌های ناشناخته استان همدان بود.
سیفی یکی دیگر از عملکردهای مثبت خود را سر و سامان داد به پاس عنوان کرد و گفت: پاس سال‌های سال بود که با مشکلات عدیده‌ای روبه‌رو بود که با همکاری دیگر دوستان موفق شدیم این تیم را سر و شکل بدهیم و با سپردن تیم به بخش خصوصی پاس را به آرامش رساندیم.
وی از اختصاص بودجه‌های خوب برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام خبر داد و گفت: با همکاری وزارت ورزش و مسئولان استان در این دو سال پول‌های خوبی جذب ورزش استان شد که روند ساخت و ساز پروژه‌های نیمه‌تمام استان را تسریع داد.
سپس معاون سیاسی امنیتی استانداری باثقدیر از زحمات حمید سیفی به معرفی علی حقیقی پرداخت وگفت:حقیقی یک چهره انقلابی وتوانمنداست.رضانیا به میرکل جدید قول داد که استانداری ی تمام قد از شماحمایت خواهیم کرد.
وی از معاون کزیر خواست تا بیش از پیش ورزش استان را حمایت کند ودولت سیزدهم تمام توان خود را برای ورزش  به کار خواهد بست ومانیز به عنوان نماینده دولت ورزش استان را حمایت می کنیم.
در ادامه معاون پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان با تقدیر از عملکرد حمید سیفی گفت: این رفت‌وآمدها همیشه وجود داشته است و به این نتیجه رسیدیم که تغییراتی را داشته باشیم و یک نیروی تازه نفس سکان ورزش استان را در دست بگیرد.
بنیامین شکوه فر با تمجید از جایگاه ورزش استان گفت: ورزش استان همدان همیشه در سطح کشور و بین‌المللی مطرح بوده و امیدوارم که این تحولات باعث شکوفایی بیشتر ورزش استان شود.
وی با برشمردن توانایی‌های علی حقیقی گفت: وی 22 سال سابقه کار مدیریتی در ورزش داشته و با توجه به توانایی های وی امیدوارم بتواند چرخ ورزش استان را با سرعت بیشتری به حرکت درآورد.
وی به نشکیل صندوق حمایتی وزارت صمت اشاره کرد وگفت؛این صندوق با دستور استاندار ودبیری حقیقی شکل خواهد گرفت وامیدوارم که از طریق این صندوق صنایع استان کمک های خود را از ورزش دریغ ننمایند.
آنگاه سرپرست اداره ورزش و جوانان استان ضمن تقدیر از زحمات حمید سیفی به ارائه برنامه‌های خود پرداخت و گفت: امیدوارم با تلاش هیأت‌های ورزش و حمایت استاندار و وزارت ورزش بتوانیم گام‌های بلندی برای ورزش استان برداریم.
وی تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام را در اولویت‌ کاری خود اعلام کرد و گفت: برای شکوفایی ورزش استان برنامه هایی دارم که امیدوارم با اجرایی شدن آن شاهد تحول در ورزش استان همدان باشیم.
در خاتمه از زحمات حمید سیفی با اهدای هدایایی تقدیر شد وحکم وزیر ورزش در انتصاب حقیقی سرپرست اداره ورزش وجوانان استان همدان قرائت شد.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.