1401-08-291401-09-09bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : چهارشنبه ، 9 آذر 1401

کد خبر : 122612

 
لیگ یک به ایستگاه 20 رسید

شهرداری امروز میزبان آرمان‌گهر سیرجان
تاریخ خبر : 1400-12-14
     
 
 
     
متن خبر :

 تیم فوتبال شهرداری همدان امروز در ایستگاه 20 لیگ دسته یک کشور میزبان آرمان‌گهر سیرجان است.
هفته بیستم لیگ دسته یک فوتبال قهرمانی باشگاه‌های کشور جام آزادگان امروز با انجام 9 بازی در شهرهای مختلف دنبال می‌شود که در یکی از این دیدارها تیم فوتبال شهرداری همدان میزبان تیم چهارم جدول آرمان‌گهرسیرجان است این بازی با قضاوت محمدعلی صالحی، مازیار معتمدنیا و ابوذر ممینتی در ورزشگاه شهید حاجی‌بابایی مریانج برگزار می‌شود.
شهرداری با جذب بازیکنان جدید دور برگشت را خوب آغاز کرد و پس از غلبه بر ماشین‌سازی در مصاف با ملوان تیم نخست جدول فوتبال قابل‌قبولی ارائه داد و برخلاف جریان‌ بازی با یک گل مغلوب شد.
شاگردان طلائی‌منش که با 23 امتیاز در رده یازدهم جدول قرار دارند، برای قطعی کردن بقای خود در این بازی خانگی نیاز مبرم به امتیاز دارند و در برابر آرمان‌گهر سیرجان به دنبال ارائه فوتبال مالکانه و نتیجه‌گرا هستند.
تیم شهرداری امسال برای بقا بسته شده است و در راستای رسیدن به هدف خود تقریباً موفق عمل کرده است شهرداری بازی‌های سختی را پیش‌رو دارد و در خانه نباید مقابل تیم‌ها امتیاز از دست بدهد.
سرمربی پاس با توجه به داشته‌هایش امروز به احتمال زیاد با ترکیب محمد صابری‌زاده، حسین کاظمی، پیمان حشمتی، محمد بیرانوند، آرمین طلائی‌منش، نیما اسکندرزاده، امیرحسین پورقاسمی، امیرمحمد نسائی، ساسان جعفری‌کیا، مهدی خلج و میلاد داوری قدم به میدان می‌گذارد.
مهاجم جدید شهرداری که در بازی نخست گل کاشت و در پیروزی شهرداری مقابل ماشین‌سازی نقش پررنگی داشت در بازی امروز نیز به دنبال گلزنی خواهد بود نیما اسکندرزاده که از نظر آمادگی بدنی کمی مشکل دارد، اما از هوش سرشاری برخوردار است امروز نیز می‌تواند کمک تیم خود باشد.
شهرداری هنوز هم یکی از تیم‌های قابل احترام در لیگ یک است این تیم با خط دفاعی مستحکم تلاش می‌کند که راه نفوذ مهاجمان حریف را ببندد و به رهبری کاپیتان حسین کاظمی خط دفاعی شهرداری کمتر نفوذپذیر است. در بازی امروز اگر هافبک‌های شهرداری خوب توپ تقسیم کنند و بازیکنان این تیم کمتر اسیر حواشی و اعتراض به داور باشند می‌توانند با دست پر از زمین خارج شوند. در 2 بازی گذشته اخراج مدافعان شهرداری برای این تیم مشکل‌ساز شد. در بازی با ماشین‌سازی 10 نفره شدن نزدیک بود که کار دست این تیم بدهد و در مصاف با ملوان نیز اگر 10 نفره نمی‌شد شاید می‌توانست نتیجه‌ای بهتر کسب کند.
در دیگر دیدارهای امروز تیم صدرنشین ملوان راهی شیراز می‌شود تا با قشقایی دیدار کند ملوان که حالا داریوش یزدانی و حسین مرادمند بازیکنان سرباز استقلال تهران را جذب کرده حالا بیشتر از هر زمان دیگر صعود به لیگ برتر را احساس می‌کند. مس کرمان تیم دوم جدول میزبان سایپای تهران است، خیبر خرم‌آباد که با هزینه‌های میلیاردی و حضور پپ وطنی روی نیمکت این تیم هنوز نتوانسته در حد و اندازه‌های خود ظاهر شود و در هفته‌های اخیر با ناکامی در کسب نتیجه روبه‌رو است راهی اهواز شده است تا در ورزشگاه اختصاصی فولاد به مصاف استقلال این شهر برود. رایکای بابل از شهرداری بوشهر پذیرایی می‌کند و شهرداری آستارا میزبان تیم نگون‌بخت و کاندیدای سقوط ماشین‌سازی است. مس شهربابک در دیداری جذاب از خوشه‌طلائی ساوه پذیرایی می‌کند. ویستاتوربین در تهران با شمس‌آذر قزوین دیدار خواهد داشت و پارس جنوبی جم میزبان استقلال ملاثانی خواهد بود.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.