1403-01-251403-02-04bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : سه شنبه ، 4 ارديبهشت 1403

کد خبر : 130719

 
رئیس سازمان عمران وبازآفرینی فضاهای شهری شهرداری همدان:

لکه گیری آسفالت معابر به هنگام و برای رفاه شهروندان
تاریخ خبر : 1401-12-11
     
 
 
     
متن خبر :


 احسان صباغی از آسفالت گرم 80 هزار تنی در روزهای اخیر در نقاط مختلف سطح شهر خبر داد.

رئیس سازمان عمران وبازآفرینی فضاهای شهری شهرداری همدان  با اشاره به اهمیت آسفالت معابر در پی بارش برف عنوان کرد: با توجه به وضعیت معابر شهری در پی بارش برف یکی از اولویت‌های مدیریت شهری انجام عملیات لکه گیری آسفالت به طور مستمر و پراکنده در معابر و خیابان‌های مناطق چهارگانه بود.

وی با اشاره به اهمیت ارائه خدمت‌رسانی مطلوب در راستای بهبود عبور و مرور شهری و تسهیل در امر تردد وسایل نقلیه عنوان کرد: به منظور مناسب سازی سطح معابر، رفع نواقص موضعی، جلوگیری از تخریب روسازی آسفالت‌ها و ارتقای ایمنی در معابر عملیات لکه گیری در حال انجام و پیشرفت است.

صباغی با بیان اینکه وسعت معابر شهر و نیاز گسترده معابر به ترمیم و لکه گیری طبق اولویت بندی و بر اساس درخواست مناطق صورت می پذیرد عنوان کرد:آسفالت گرم در حجم 80 هزار تن، تراش آسفالت در 85 هزار متر مربع و درزگیری به 35 هزار متر طول با تلاش  همکاران سازمان عمران در مناطق صورت پذیرفته است.

این مقام مسئول در حوزه عمران شهرداری همدان از فعالیت اکیپهای مختلف با استفاده از دو اکیپ فلاسک و دستی در سطح مناطق چهارگانه خبر داد و عنوان کرد: 64تن آسفالت به متراژ 500 متربع در سطح منطقه سه، 18 تن آسفالت با مساحت 2900 مترمربع در منطقه چهار از جمله  بلوار آیت الله نجفی، میدان آیت الله فاضلیان و بلوار 45 متری فرهنگیان، لکه گیری و ترمیم آسفالت معابر 13 تن در بلوار بعثت، سعیدیه بالا و پایین، شکریه و ۲۰ هزار تن در منطقه دو انجام شده است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری همدان، رئیس سازمان عمران وبازآفرینی فضاهای شهری شهرداری همدان  در خصوص اهمیت درزگیری و لکه گیری آسفالت در روزهای اخیر گفت: لکه گیری آسفالت و درزگیری ترک‌های آسفالت معابر موجب کاهش نفوذ آب به درون لایه‌های آسفالت شده و در نتیجه افزایش دوام و عمر روسازی آسفالت را در پی خواهد داشت.


 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.