1403-04-211403-04-31bool(false) 1403-04-211403-04-31bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : يكشنبه ، 31 تير 1403

کد خبر : 123096

 
پاس در شیراز به دنبال پیروزی
تاریخ خبر : 1401-01-22
     
 
 
     
متن خبر :

 تیم فوتبال پاس همدان امروز در رقابت‌های لیگ دسته دوم کشور شیراز به دنبال پیروزی و ارتقاء جایگاه خود در جدول است.
هفته نوزدهم مسابقات فوتبال لیگ دسته دوم قهرمانی باشگاه‌های کشور جام آزادگان در گروه دوم امروز با انجام 5 بازی در شهرهای مختلف دنبال می‌شود که در یکی از این دیدارها تیم فوتبال پاس همدان در شیراز میهمان مهیار ایمان سبز دیار حافظ و سعدی است.
پاس که دور برگشت لیگ را خوب آغاز کرده و هنوز شکستی را در نیم‌فصل دوم در کارنامه ندارد در ادامه روند روبه رشد خود امروز نیز در شیراز به دنبال کسب پیروزی و بهتر کردن جایگاه خود در جدول رده‌بندی است.
شاگردان سیامک فراهانی که حالا با هماهنگی بیشتر فوتبال می‌کنند و با دور شدن از حواشی به دنبال کسب جایگاه بهتر در لیگ هستند امروز در شیراز مقابل شاگردان غلامحسین پیروانی روز سختی را پیش‌رو خواهند داشت. مدیریت باشگاه به کمک دیگر مسئولان استان ابرهای تیره را از آسمان این تیم دور کرده‌اند و حالا با خیالی راحت فقط به دنبال بازی خوب و کسب امتیازات لازم برای بقا در لیگ دسته دوم هستند پاس هنوز در منطقه خطر قرار دارد و رقابت سختی را با اترک بجنورد، مس نوین کرمان و شهرداری نوشهر و حتی ایمان سبز برای فرار از سقوط دارد.
پاس امروز در دیداری 6 امتیازی و حساس مقابل مهیار ایمان سبز صف‌آرایی می‌کند و با تکیه بر بازیکنان با تجربه و با انگیزه خود تلاش خواهد کرد تا در زمین چمن مصنوعی شیراز به یک نتیجه دلخواه دست یابد و تا حدودی خود را از منطقه خطر دور کند.
پاسی‌ها به خوبی به حساسیت این بازی واقف هستند و می‌دانند که عبور از سد تیم شیراز یعنی رسیدن به مرز خوشبختی و بقا در لیگ دسته دوم و برای رسیدن به این هدف از همان دقایق نخست برای کسب پیروزی تلاش خواهند کرد.
پاس با داشتن بازیکنانی چون رمضانی، اسکندری، کاشفی، وفائی و دیگر بازیکنان آماده و سرحال در بازی‌های باقی مانده لیگ حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و هواداران این تیم امید فراوانی به کسب نتایج قابل قبول و بقا در لیگ دارند.
شاگردان فراهانی در چند هفته اخیر علی‌رغم ارائه بازی‌های خوب در دقایق پایانی در حفظ نتیجه ناکام بودند و در دو دیدار خانگی مقابل ون پارس و شاهین بندر عامری در حالی که تا واپسین دقایق پایانی پیروز میدان بودند اما در دقایق آخر کم آوردند و با دریافت گل به تساوی رضایت دادند.
ضعف پاس در دقایق پایانی نقطه آشیل این تیم محسوب می‌شود که فراهانی برای برطرف کردن این ضعف باید تدابیر لازم را اتخاذ کند و به راحتی دست‌آوردهای خود را از دست ندهد.
پاس هفته گذشته مقابل صدرنشین رقابت‌ها شاهین بندرعامری فوتبال روان و زیبایی را به نمایش گذاشت و خیلی زود با دو گل از میهمان خود پیش افتاد اما خستگی و قانع شدن بلای جان این تیم شد و شاهین در دقایق پایانی به پرواز درآمد و بازی باخته را به تساوی تبدیل کرد تا کاخ آرزوهای پاس فرو ریزد.
پاس امروز با درس گرفتن از این بازی تلاش خواهد کرد تا بازی را مدیریت کند و تیم برتر و پیروز میدان باشد. این دیدار را احمد مرشدی به همراه محمدسعید ساعدی و محمد رشیدی قضاوت خواهند کرد. اما همزمان با این بازی 4 دیدار دیگر برگزار می‌شود شاهین بندر عامری صدرنشین رقابت‌ها در بوشهر میزبان عقاب تهران است. جدال و پرواز شاهین و عقاب در این بازی دیدنی است و 90 دقیقه بازی جذابی را علاقه‌مندان دو تیم شاهد خواهند بود. عقاب برای فرار از انتهای جدول به دنبال شکار شاهین خواهد بود. دو تیم بالای جدولی شهید قندی یزد و ون‌پارس نقش جهان نیز در اصفهان به مصاف هم می‌روند و تیم نود ارومیه میزبان تیم فولاد نوین اهواز خواهد بود. تیم اسپاد تهران تیم دوم جدول از تیم اترک بجنورد پذیرایی می‌کند و در آخرین بازی این هفته خلیج فارس روز پنجشنبه هفته جاری میزبان شاهین شهرداری بوشهر خواهد بود. خلیج فارس که با درخشش در جام حذفی شگفتی‌ساز شده است و با حذف مس سرچشمه لیگ برتری به جمع 4 تیم پایانی جام حذفی راه یافت تا با 3 تیم لیگ برتری دیگر شانس خود را برای تداوم شگفتی و قهرمانی امتحان کند.
در حال حاضر شاهین بندر عامری با 37 و اسپاد تهران با 31 امتیاز صدرنشین هستند و دو تیم عقاب و گل ریحان نیز در انتهای جدول سقوط را بیش از هر زمان دیگری احساس می‌کنند.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.