1398-07-141398-07-24bool(false) 1398-07-141398-07-24bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : چهارشنبه ، 24 مهر 1398

کد خبر : 93733

 
شنیده3476
تاریخ خبر : 1398-02-29
     
   
     
متن خبر :

۱- کار حزب اتحاد با استاندار بالا گرفته است. گویا به دنبال جلسه پر حاشیه ۳ مسئول این حزب با استاندار ، این حزب اقدام به اطلاع رسانی از آنچه در این جلسه گذشته کرده که از سوی فردی در استانداری این اطلاع رسانی تکذیب شده است. گفتنی است حزب اتحاد با رد این ادعا خواستار انتشار نوار صوتی ضبط شده از این دیدار شده است.
۲- حرکت طرح بازآفرینی شهری در همدان لاک پشتی است. گویا این طرح برغم اینکه در مواردی از کشور پیشتر است، سرعت لازم را ندارد. گفتنی است این طرح با تبلیغات بسیار و توسط رئیس جمهور به عنوان طرحی برای ساخت خانه های ارزان قیمت کار خود را آغاز کرد اما تاکنون تاثیری در بازار مسکن نداشته است
۳- ملخ ها به استان همجوار همدان رسیدند. گویا ملخ ها به دشت ورامین در استان تهران هجوم برده اند. گفتنی است موضوع افزایش ملخ در شهرستان های استان تهران در جهاد کشاورزی این استان در حال بررسی است.
4- حضور یک مجری معروف صداوسیما در همدان و در جمع دختران کنکوری بار دیگر همدان را در راس خبرهای رسانه ها قرار داده است .گویا الفاظ رکیک و رفتار دور از شان این مجری انتقادات زیادی را برانگیخته است.گویا صدا وسیما این بار از طرف مجریان خودش تخریب می شود. گفتنی است چندی پیش صدا وسیمای همدان رسانه ها را متهم به تخریب وجهه خود کرده بود.
 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.