پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : پنجشنبه ، 1 فروردين 1398

کد خبر : 83408

 
مشکلات راه در نهاوند به تریبون نماز جمعه رسید
تاریخ خبر : 1396-10-10
     
   
     
متن خبر :

نهاوند-خبرنگار همدان‌‌پیام: چند ماهی می‌شود که زخم‌های کهنه مردم نهاوند از مشکلات قدیمی و پرتکرارشان سر باز کرده است و گویا واکنش مسئولان در تعریف خدمت صادقانه در حد شعار و هشدار باقی مانده است اما این شرایط آدینه گذشته به تریبون نماز جمعه رسید.
حجت‌الاسلام عباسعلی مغیثی در خطبه‌های آدینه گذشته نهاوند هشدارهای جدی را به مسئولان شهرستان داده است و از آنها خواسته در خدمات‌رسانی به مردم و انجام وظایفشان به عنوان خادم مردم درست رفتار کنند و مشکلات شهر را جدی بگیرند.
امام‌جمعه نهاوند در این خطبه خطاب به مسئولان نهاوند گفت؛ جایگاه سوخت جهان‌آباد رها شده است مسئولان چه جوابی برای مردم دارند؟ از فرماندار نماینده یا مسئولان مربوطه مردم سؤال دارند که چرا باید میلیاردها تومان ثروت بیت‌المال در این منطقه رها شود و کسی هم به فکرش نباشد؟!
وی افزود: دیگر اینکه اداره راه شهرستان که مردم مدام در مراجعه به من مطرح می‌کنند ورودی نهاوند از سمت آورزمان یک ماهی هست که آسفالت آن تکمیل است اما خاکریزی و مانع گذاشته‌اند و مردم نمی‌توانند از آن تردد داشته باشند و باید از فرعی نامناسبی عبور کنند. به مسئولان هم گفته‌ایم اما امروز و فردا می‌کنند حالا سؤال داریم، غیر از اذیت کردن مردم چه نتیجه‌ای دارد این کار؟ و اینکه مسئولان اداره راه خادم و نوکر مردم هستند، نوکر با ولی‌نعمتش (مردم) اینطور رفتار می‌کند؟
بعد از سال‌های سال خدمتی می‌خواهند به مردم ارائه کنند با این برخورد غلط ذائقه مردم را تلخ کردند چرا راه را باز نمی‌کنید؟
مغیثی گفت: در اين‌باره به فرماندار هم گفته‌ایم که وی می‌گوید ما هم بارها مطرح کرده‌ایم! اما... حجت‌الاسلام مغیثی به مسئولان در خدمت‌رسانی صادقانه و درست به مردم تأکید کرد و گفت: خواهشم این است اینطور با مردم برخورد نکنید مردم را راضی نگه داریم کمترین خدمات در نخستين فرصت حق مردم است و اگر مردم را از این حقشان محروم کردیم، این ظلم به آنهاست.
موضوع دیگری که در حوزه راه امام‌جمعه به آن پرداخت تابلوهای نصب شده در مسیرهای اصلی شهر بود.وی گفت: مسیر دهفول به برزول دو تابلوی مهم نصب شده است با این عنوان "ابتدای آزادراه" و"انتهای آزادراه" این واقعاً مسخره کردن مردم است، آزادراه و بزرگراه تعریف دارد. این بازی‌ها نداریم یا متوجه نیستید که آزادراه و بزرگراه چی هست یا مردم را دارید بازی می‌دهید.
حجت‌الاسلام مغیثی این شرایط را مصداق کامل ریاکاری و عوام فریبی دانست و گفت: مسئولان اکنون گفته‌اند اصلاح می‌کنند.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.