1402-06-301402-07-09bool(false) 1402-06-301402-07-09bool(false) 1402-06-301402-07-09bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : يكشنبه ، 9 مهر 1402

کد خبر : 130490

 
نشتی گاز در مریانج به تخریب خانه 3 طبقه و مرگ یک نفر منجر شد

مرگ قهرمان بوکس در انفجار گاز
تاریخ خبر : 1401-12-04
نویسنده : نیلوفربهرمندنژاد
     
 
 
     
متن خبر :


 نشتی گازشهری و انفجار مهیب در یک ساختمان 3 طبقه در مریانج منجر به ریزش این ساختمان شد.

ساعت6:30صبح روز گذشته با نشت گاز در منزلی مسکونی، که با روشن‌کردن لامپ و جرقه ناشی از کلید برق انفجار رخ داد و بر اثر آن صدای مهیبی در آن محل پیچید که متأسفانه در پی ریزش این ساختمان مسکونی یک جوان ۲۲ساله درگذشت.

از صدای مهیب انفجار، ناگهان همسایه‌ها وحشت‌زده به خیابان دویدند تا سبب این صدای مهیب را دریابند اما با دیدن ساختمان 3 طبقه‌ای که شیشه‌ها و سقف طبقه سوم آن به طور کامل فروریخته‌است، بلافاصله با اورژانس، آتش‌نشانی و پلیس تماس گرفتند.

در پی تماس تلفنی که با سازمان آتش‌نشانی مبنی بر انفجار گرفته شد، براساس بررسی‌های اولیه از سوی سازمان آتش‌نشانی مریانج، سبب این حادثه نشت گاز بخاری در اتاق مرحوم بوده که براثر انفجار و به دنبال آن، فروریختن سقف، تنها همان فردی که در طبقه سوم حضور داشته‌است فوت کرده و سایر اعضای خانواده در طبقه اول بوده‎اند که خوشبختانه به آنها صدمه‌ای وارد نشده‌است.

اما جنازه فرد را پس از آواربرداری خارج کردند جنازه این جوان تحویل پزشکی قانونی شد و دلیل مرگ این جوان 22 ساله هنوز مشخص نیست که بر اثر نشتی گاز دچار خفگی شده یا بر اثر تخریب جان باخته‌است.

مسئول واحد آتش‌نشانی و خدمات ایمنی مریانج در گفت‌وگو با همدان پیام بیان کرد: در تماس تلفنی با آتش‌نشانی و گزارش انفجار یک منزل مسکونی بلافاصله نیروها به محل حادثه اعزام شدند که متأسفانه نشت گاز سبب انفجار در طبقه‌سوم یک ساختمان شده بود.

جعفر رنجبر نیزافزود: طبقات اول و دوم نیز دچار خسارت‌هایی چون شکسته‌شدن شیشه و در شده‌است، .همچنین افرادی که از نزدیکان فرد مرحوم بودند نیز گفتند که این حادثه به دلیل نشتی گاز بخاری اتاقش رخ داده‌است که در ابتدا این جوان 22 ساله بوی گاز را استشمام می‌کند اما به محض اینکه مادرش را صدا می‌کند، ساختمان فرو می‌ریزد که بر اثر ریزش ساختمان و برخورد تیرآهن به جمجمه‌اش زیر آوار می‌ماند که در نهایت با تلاش نیروهای آتش‌نشانی از زیر آوار بیرون می‌کشند.

گفتنی است؛ مرحوم سینا عنایتی‌زاده به همراه برادر دوقلو خود مسعود عنایتی‌زاده از نابغه‌های بوکس استان همدان در رده‌های سنی پایه بوده و صاحب عنوان‌های رنگارنگ ملی هستند.

مرحوم عنایتی‌زاده سابقه عضویت در تیم ملی بوکس جوانان کشور، نائب قهرمان لیگ جوانان بوکس کشور،  عنوان تکنیکی‌ترین بوکسور رده‌سنی جوانان غرب و نیز مدال‌های رنگارنگ در سطوح ملی است.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.