پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : چهارشنبه ، 8 آذر 1402

کد خبر : 132284

 
وزیر علوم:

تلاش برای افزایش اعتبارات دانشگاه فنی و حرفه ای
تاریخ خبر : 1402-03-07
     
 
 
     
متن خبر : تلاش می شود تا سرانه اعتبارات تخصیصی به دانشگاه فنی و حرفه ای افزایش یابد.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با حضور در جمع مسئولان و اعضای شورای بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان همدان که با عنوان دوره تشکیلاتی لبیک در حال برگزاری است، در خصوص تحریم بسیج دانشجویی توسط آمریکا گفت: این تحریم افتخاری برای دانشجویان بسیجی است و خشم و کینه دشمن را نسبت به خدمات این تشکل به نظام اسلامی نشان می‌دهد.

محمدعلی زلفی گل اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران در استفاده از حقوق قانونی خود در راستای ایجاد بازدارندگی در رفتار غلط و غیرسازنده دیگر کشورها تردیدی به خود راه نخواهد داد و در واکنش به این رفتارها بموقع اقدام خواهد کرد.

وی این اقدامات را ناشی از عصبانیت اروپا از پیشرفت و استقلال ایران اسلامی برشمرد و ادامه داد: این تحریم‌ها عزم ما را در دفاع از حقوق ملت و تلاش برای رسیدن به آرمان های انقلاب اسلامی مصمم تر می سازد.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: شما دانشجویان نشان دادید که در روزهای سخت پای نظام و انقلاب اسلامی هستید،در دوران دفاع مقدس نیز افرادی که پای نظام و انقلاب ایستادند و در جبهه های حق علیه باطل حضور پیدا کردند، نشان دادند که در روزهای تنگ پای نظام و انقلاب هستند.

زلفی گل خطاب به دانشجویان بسیجی گفت: اگر می خواهید به این نظام و انقلاب خدمت کنید ضمن فعالیت های اجتماعی، درس را ویژه بخوانید و آینده نظام را بسازید و وقت را صرف فضای مجازی غیرمرتبط نکنید، زیرا این نگرانی وجود دارد که دانشجویان سرمایه گذاری مناسب برای آینده نکنند. وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ادامه داد: از ظرفیت سفر رئیس جمهور برای تکمیل پروژه های نیمه تمام استفاده شده است.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.