پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : جمعه ، 9 اسفند 1398

کد خبر : 96599

 
اردوی آمادگی تکواندو بانوان در ملایر
تاریخ خبر : 1398-04-31
     
   
     
متن خبر :

اردوی آمادگی و استاژ تکواندو ویژه بانوان با هدف آماده‌سازی تیم بانوان برای حضور در مسابقات کشوری در سالن شهید یوسفی مجموعه ورزشی تختی ملایر برگزار شد.
به همت هیأت تکواندو و همکاری مسئول امور ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر، یک دوره اردوی آمادگی و استاژ تکواندو ویژه بانوان در سالن شهید یوسفی مجموعه ورزشی تختی این شهرستان برگزار شد.
تعداد 45 نفر از تکواندو‌کاران شهرستان های ملایر و اسدآباد در چهار رده سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان و جوانان در این اردو شرکت کردند و با فراگیری فنون ورزش تکواندو و به‌روز‌رسانی کردن اطلاعات خود در زمینه تکواندو و استفاده به موقع از فرصت های طلایی در مسابقات در دیدارهایی دوستانه توان و استعداد خود را محک زدند.
این اردو به مدت یک روز به طول انجامید و شرکت‌کنندگان آموزش های لازم را تحت نظر لیلا اسماعیل‌بیگی و ساناز آئینه، مربیان این رشته ورزشی فرا گرفته و مهارت های لازم برای حضور در مسابقات کشوری را کسب کردند.
در پایان نیز برای محک زدن ورزشکاران شرکت‌کننده در این اردو یک دوره مسابقه دوستانه در سالن شهید یوسفی برگزار شد و در پایان مبینا حیدری، فاطمه فرج‌الاهی، مریم کاظمی، آریانا شایگان، زهرا نصیری، باران باقری،  ستایش قدیمی، صبا روستایی، مبینا قاسمی و ساحل روستایی از شهرستان ملایر و نسترن فروتن و مریم محمودی از شهرستان اسدآباد نفرات برتر شدند.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.