پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : سه شنبه ، 2 مرداد 1403

کد خبر : 47912

 
در مراسم تجلیل از مدیرکل سابق میراث فرهنگی عنوان شد

توصیه به تقدیر از مدیران ارزشی در همدان
تاریخ خبر : 1393-04-22
     
   
     
متن خبر :

همدان‌پیام: همزمان با برگزاری جشن‌ میلاد امام حسن مجتبی(ع) مراسمی با حضور امام جمعه همدان، مسئولان ارشد استانی و نماینده مردم همدان در خانه ملت از خدمات ارزنده علیرضا ایزدی، مدیرکل سابق میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تقدیر شد.
در این آیین که به همت مؤسسه فرهنگی آل‌‌طه برگزار شد، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: مدیران ارزشی و ولایی برای دست‌اندرکاران نظام از ارزش و احترام ویژه‌ای برخوردار هستند و تجلیل از مدیران ارزشی باید در دستور کار قرار گیرد، سپس از خدمات صادقانه این مدیران به شایستگی تقدیر شود.
آیت‌ا... غیاث‌الدین طه محمدی افزود: تغییرات در بدنه هر دولتی طبیعی است اما با تأکیدات مقام معظم رهبری و در دولت «تدبیر و امید» نباید به راحتی اجازه خروج مدیران ارزشی از استان را بدهیم و آنها را به آسانی راهی شهرهای دیگر کنیم.
وی اظهار کرد: علیرضا ایزدی، به عنوان مدیری مؤمن و ولایتمدار در استان خالصانه خدمت کرد و در عین حال به هیچ حزب و جناحی هم وابسته نبود.
در ادامه این مراسم نماینده مردم همدان، فامنین و قهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: مجمع نمایندگان استان به دنبال جذب مدیران بومی است اما از مدیران غیربومی توانمند نیز استقبال می‌کنیم.
امیر خجسته اظهار کرد: در انتخاب مدیران به دنبال آزمون و خطا نیستیم و باید مدیرانی کارآمد انتخاب شوند؛ هرچند از برخی مدیران غیربومی که در استان مشغول به کار هستند، رضایت نداریم.
وی با اشاره به تغییر مدیریت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان بیان کرد: من و برخی از مسئولان با تغيير ايزدي از مديريت ميراث فرهنگي موافق نبودیم و متأسفانه در روزهایی که حکم مدیرکل جدید صادر شد در ایران نبودم تا مانع صدور حکم شوم.
خجسته یادآور شد: مدیران ارزشی و کارآمد برای همه دست‌اندرکاران استان در جایگاه خاصی قرار دارند و رفتن ایزدی از همدان با گذشت زمان برای استان آسیب‌هایی به همراه خواهد داشت.
گفتنی است، علیرضا ایزدی، مهرماه 92 به عنوان مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان معرفی و سرانجام، 31 خرداد 93 از همین سمت تودیع شد و در این آیین از خدمات و تلاش‌های 19 ماهه‌اش با اهدای هدایایی تجلیل شد.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.