پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : دوشنبه ، 1 مرداد 1397

کد خبر : 82346

 
همدان، نایب قهرمان مینی‌گلف کشور شد
تاریخ خبر : 1396-06-16
     
 
 
     
متن خبر :

ر
محمدعلی قاسمی با اشاره به پایان مسابقات قهرمانی مینی‌گلف آقایان کشور در مجموعه ورزشی شهید شمسی‌پور همدان، اظهار کرد: این دوره از مسابقات با معرفی نفرات برتر به میزبانی همدان به پایان رسید. وی با بیان اینکه این دوره از مسابقات از نهم شهریورماه در همدان آغاز شده بود، تصریح کرد: در این دوره از مسابقات و در رده تیمی، قم عنوان قهرمانی را کسب کرد، همدان دوم شد و آذربایجان شرقی بر سکوی سوم ایستاد.
دبیر هیات گلف استان همدان خاطرنشان کرد: در قسمت انفرادی اما علیرضا بختیاری از همدان عنوان قهرمانی را کسب کرد، سید حسام‌الدین هاشمی از قم دوم شد و علی منفرد هم از قم روی سکوی سوم ایستاد.
وی با بیان اینکه در این دوره از مسابقات 64 ورزشکار در قالب 16 استان حضور داشتند، اضافه کرد: 6 نفر اول این دوره از مسابقات در اردوهای تیم ملی شرکت خواهند کرد و کادرفنی تیم ملی نفرات برتر را به عضویت تیم ملی در خواهند آورد.
قاسمی در پایان بیان کرد: قبل از مسابقات آقایان، رقابت بانوان در همدان برگزار شده بود و خوشحالیم که از میزبانی این دو رویداد مهم سربلند بیرون آمدیم. قطع به یقین برگزاری این رقابت‌ها در رشد و پویایی مینی‌گلف در همدان تاثیر مهمی خواهد داشت.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.