1402-08-271402-09-07bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : سه شنبه ، 7 آذر 1402

کد خبر : 132349

 
تولید محتوای رسانه‌ای برای شور انتخاباتی در همدان
تاریخ خبر : 1402-03-09
     
 
 
     
متن خبر :


 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان بر ضرورت تولید محتواهای رسانه‌ای برای ایجاد شورانتخاباتی در استان تاکید کرد و گفت: اصحاب رسانه و خبرنگاران رسانه های جمعی استان با قلم شورآفرین خود به افزایش میزان مشارکت مردم در این عرصه مهم سیاسی نقش آفرینی کنند.

حسن رضانیا در شورای اطلاع رسانی استان همدان اظهار داشت: باید برخی کاستی ها در زمینه میزان مشارکت سیاسی مردم در عرصه انتخابات جبران شود.

وی به چهار راهبرد اساسی انتخابات شامل امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت در صحنه انتخابات اشاره کرد و گفت: باید برای تحقق این مولفه ها از همه ظرفیت های مختلف فکری و مردمی و رسانه ای در استان بهره برد.

به گزارش ایرنا، معاون سیاسی وامنیتی استاندار همدان نقش روابط عمومی ها و تعامل مثبت آنها با رسانه ها را برای برگزاری یک انتخابات باشکوه تعیین کننده دانست و گفت: ارزیابی عملکرد روابط عمومی های همه دستگاه های اجرایی باید در اسرع وقت انجام شود.

وی ابراز داشت: کوتاهی و بی رمقی در مجموعه روابط عمومی ها برای بیان دستاوردها و عملکرد دستگاه ها به هیچ وجه قابل توجیه نیست و باید سعی شود با همکاری رسانه ها موجی از امید و اطلاع رسانی گسترده در مجموعه استان شکل گیرد.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.