1403-04-231403-05-02bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : سه شنبه ، 2 مرداد 1403

کد خبر : 131105

 
مدیر شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه همدان:

2درصد جمعیت را داریم، 8 درصد سوخت کشور را می‌دهیم
تاریخ خبر : 1401-12-27
     
 
 
     
متن خبر :


سهم استان از جمعیت کل کشور 2 درصد است که حدود 2 درصد از سوخت مصرفی کشور نیز به همدان اختصاص دارد این در حالی است که نزدیک 8 درصد سوخت مصرفی سراسری از منطقه همدان تأمین می شود.

مدیر شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه همدان در نشستی با حضور علی اکبر نژادعلی، مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران، مدیران و مسوؤلان مناطق 4گانه البرز، همدان، قزوین و زنجان، 24 اسفندماه جاری در محل سالن جلسات انبار نفت شهید دولتی استان البرز برگزار شد گفت: 8 ناحيه، 2 انبار نفت ايثارگران همدان و نوشيجان ملاير، 1 مركز سوختگيري هواپيمايي، 128 جايگاه عرضه سوخت (13 باب بنزين، 11 باب بنزين و سي ان جي، 12 باب بنزين و نفتگاز و سي ان جي، 66 باب بنزين و نفتگاز، 2 باب نفتگاز، 24 باب سي ان جي)، زیر پوشش پخش فراورده های نفتی منطقه همدان فعالیت می کنند.

به گزارش روابط عمومی این شرکت، امین روستایی ادامه داد: تعداد 1103 نازل عرضه بنزين و نفتگاز در جایگاه های عرضه سوخت مایع فعال بوده و در نوروز پیش رو آماده ارائه سوخت به هم وطنان است.

وی از مصرف میانگین روزانه حدود یک میلیون 780هزار لیتر بنزین و حدود یک میلیون و 900 هزار لیتر گازوئیل گفت و ادامه داد: منطقه همدان علاوه بر تأمین سوخت موردنیاز داخل استان، همچنین بخشی از سوخت لازم مناطقی همچون كردستان، كرمانشاه، زنجان، مياندوآب، آذربايجان غربي و شرقي، ايلام، لرستان، چالوس و اردبيل را تأمین و به این مقاصد ارسال می کند.

روستایی در این نشست از تمهیدات و برنامه ریزی منطقه همدان برای پیشواز عید 1402 و آمادگی حدود 2هزار نیرو شامل کارکنان شرکت، رانندگان نفتکش، مالکان و عوامل شاغل در جایگاه ها برای ارائه خدمات سوخت رسانی در نوروز 1402 در پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین خبر داد.

مدیر شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه همدان نوید داد: اکنون سیستم سامانه کارت هوشمند سوخت در تمامی جایگاه ها برخط بوده و خرابيpt  5 درصد و  pinpad در سامانه صفر درصد است.

وی با بیان مطلب بالا تصریح کرد: این کار همیشگی بوده به طوری که ماهيانه حدود 5 هزار بازديد کنترل كيفي و 300 بازديد کنترل كمي فراورده های نفتی در استان انجام می شود.

وی در پایان با اشاره به اینکه تکریم ارباب رجوع و صیانت از حقوق شهروندان سرلوحه کار سوخت رسانان است خواستار شد: شهروندان هم استانی و همچنین مسافران نوروزی این دیار شکایت ها، انتقادها و پیشنهادهای خود را با شماره 09627 در میان بگذارند.

کارشناسان پاسخگو 24ساعته در 7 روز هفته موارد مطروحه را ثبت و در اسرع وقت تا زمان حصول رضایت مشتریان پیگیری می کنند.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.