پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : جمعه ، 4 خرداد 1397

کد خبر : 82347

 
شركت 150 نفر در گردهمايي "بازی و ورزش همگانی"
تاریخ خبر : 1396-06-16
     
   
     
متن خبر :

گردهمایی "بازی و ورزش کودکان" با حضور 150 نفر از مدیران مهدهای کودک شهرستان همدان برگزار شد.
یک گردهمایی با عنوان "بازی و ورزش کودکان" به همت کمیته بازی و ورزش کودکان هیات ورزش‌های همگانی استان همدان با حضور 150 نفر از مدیران مهدهای کودک شهرستان همدان برگزار شد.
رئیس کمیته بازی و ورزش کودکان هیات ورزش‌های همگانی همدان در این گردهمایی گفت: ورزش بهترین بازی به لحاظ شادی و نشاط همراه با آموزش و مهارت برای کودکان است.
داوود فتحی اظهار کرد: امروزه ورزش به عنوان یکی از مهمترین بخش‌های زندگی روزمره و اصلی‌ترین روش در حفظ سلامتی از اهمیت خاصی در خانواده‌ها به ویژه فرزندان برخوردار است.
وی بیان کرد: ورزش همراه با بازی بهترین روش برای تبدیل تمرین‌های بدنی به فعالیت مفرح و پرنشاط است و قطع به یقین با این روش کودکان استقبال لازم را خواهند داشت.
این متخصص روانشناسی کودکان افزود: اهمیت به بازی‌های ورزشی برای کودکان باید در دستور کار خانواده‌ها قرار گیرد و توجه به پرداختن در چگونگی بالا بردن مهارت‌های حرکتی، یادگیری، توانمندسازی ذهنی کودکان و رشد عصب روان شناختی کودکان و مهارت‌های ارتباطی و اجتماعی و بالابردن اعتماد به نفس در تربیت کودکان بسیار ضروری است.
وی خاطرنشان کرد: بدون تردید اهمیت به بازی‌های ورزشی برای کودکان، آمادگی جسمانی آنها را افزایش داده و کسب مهارت و موفقیت اعتماد به نفس شخص را ارتقا می‌بخشد.
در این نشست که با حضور 150 نفر از مدیران مهدهای کودک شهرستان همدان برگزار شد، رئیس دانشگاه پیام نور همدان نیز حضور داشت.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.