پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : سه شنبه ، 15 اسفند 1402

کد خبر : 130811

 
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان خبر داد:

عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی به مناسبت نیمه شعبان و سالگرد تأسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور
تاریخ خبر : 1401-12-15
     
 
 
     
متن خبر :


افتتاح یک کتابخانه روستایی در نیمه شعبان

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان گفت: به مناسبت فرا رسیدن میلاد منجی عالم بشریت، حضرت ولی عصر(عج) همه مردم می‌توانند به صورت رایگان به عضویت کتابخانه عمومی مورد نظر خود درآیند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، عاطفه زارعی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در روزهای 15 و 16 اسفند ماه به مناسبت میلاد با ساعت منجی عالم بشریت، حضرت ولیعصر(عج) و سالروز تأسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور عضویت رایگان در سراسر کتابخانه‌های عمومی استان صورت می‌گیرد.

وی اظهار کرد: افراد با حضور در کتابخانه‌های عمومی مورد نظر خود می‌توانند به از عضویت یکساله به صورت رایگان برخوردار شوند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان با بیان اینکه 17 اسفند ماه سالروز تأسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور است افزود: هر ساله به این مناسبت ویژه برنامه کتابخانه گردی در کتابخانه‌های عمومی سراسر استان برگزار می‌شود که امسال با میلاد حضرت ولی‌عصر(عج) همزمان شده است.

وی تصریح کرد: در این روز همه افراد، اقشار، نهادها، ارگان‌ها دولتی و خصوصی می‌توانند از کتابخانه‌ها بازدید و از خدمات آن بهره‌مند شوند.

زارعی تأکید کرد: کتابخانه‌ها عمومی سراسر استان آمادگی دارند تا کتاب‌های اهدائی همه مردم استان را بپذیرند و در چرخه امانت قرار دهند.

وی خاطرنشان کرد: به همین مناسبت کتابخانه روستایی قلم‌چی در روستای عبدالرحیم شهرستان همدان افتتاح و به جمع کتابخانه‌های عمومی استان همدان خواهد پیوست.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان تأکید کرد: همچنین نمایشگاه‌های مختلف کسب و کارهای خرد و کوچک اعضای کتابخانه‌ها در برخی از شهرستان‌ها برپا شده است و برنامه‌های مختلف فرهنگی در حال اجرا است.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.