پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : جمعه ، 1 تير 1403

کد خبر : 131153

 
۲ هزار و ۲۷۵ خانوار در ستاد اسکان فرهنگیان همدان پذیرش شدند
تاریخ خبر : 1402-01-02
     
 
 
     
متن خبر :


مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از پذیرش هشت هزار و ۳۷۸ مسافر نوروزی در قالب تاکنون در مراکز و پایگاه‌های ستاد اسکان فرهنگیان استان خبر داد.

محمود نقوی روز چهارشنبه در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: بر اساس آمار ثبت شده در سامانه‌ اسکان فرهنگیان استان تعداد میهمانان فرهنگی پذیرش شده، از اولین روز فعالیت ستادهای اسکان فرهنگیان تا پیش از ظهر امروز چهارشنبه در استان همدان ۱۱ هزار و ۹۱۲ نفرروز است.

به گفته وی این تعداد مهمان فرهنگی در ۱۴۱ مدرسه و هزار و ۲۸۰ اتاق پایگاه‌های اسکان آموزش و پرورش استان همدان اسکان یافتند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با اشاره به اهمیت کیفیت بخشی به برنامه های اسکان گفت: استفاده از تمام ظرفیت ها برای ارائه‌ خدمات مناسب و رضایت‌مندی مهمانان فرهنگی از اولویت های ستاد اسکان فرهنگیان استان همدان است.

نقوی یادآور شد: ۲۰ پایگاه در تمامی مراکز آموزش و پرورش شهرستان ها و نواحی آموزش و پرورش استان همدان به عنوان ستاد اسکان مسافران ایجاد و فعال شده است.

وی اظهار داشت: ۶ خانه معلم و مراکز آموزشی و رفاهی استان نیز به صورت دایمی آماده پذیرش و اسکان فرهنگیان است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان ادامه داد: ۱۴۲ اتاق ویژه، یک هزار و ۲۹ اتاق الف، ۵۰ اتاق ب و بقیه مکان ها شامل نمازخانه ها، اردوگاه ها و دیگر اماکن در این استان تجهیز شده است.


 ۳۲ هزار و ۴۳۸ مسافر نوروزی در طول تعطیلات نوروز ۱۴۰۱ و ۵۲ هزار و ۸۸۷ نفر در تابستان امسال در مراکز و پایگاه های اقامتی ستاد اسکان فرهنگیان این استان پذیرش و اسکان داده شدند.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.