پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : شنبه ، 25 مرداد 1399

کد خبر : 106924

 
کشف ۲ هزار لیتر مواد ضد عفونی کننده تقلبی در رزن
تاریخ خبر : 1398-12-25
     
 
 
     
متن خبر :


 ۱۰فقره انواع سرقت در اسدآباد، کشف ۲هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده تقلبی در رزن، کشف ۱۰ تن چوب قاچاق در تویسرکان عناوین اخبار کوتاه انتظامی همدان است.
به گزارش مهر، فرمانده انتظامی استان همدان از کشف ۲ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده و شوینده تقلبی احتکار شده در شهرستان رزن خبر داد.
بخشعلی کامرانی‌صالح گفت: در پی کسب خبری مبنی بر تهیه و تولید مواد ضدعفونی کننده و احتکار آن در یکی‌از مناطق شهرستان رزن، بررسی موضوع در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: مأموران انتظامی بخش درگزین شهرستان رزن با هماهنگی قضائی به محل موردنظر اعزام شدند و در بازرسی از این مکان ۵۰۰ بطری ۴ لیتری محلول ضدعفونی کننده تقلبی کشف و یک متهم در این‌باره دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شد.
کامرانی‌صالح گفت: ارزش محموله کشف‌شده براساس نظر کارشناسان، ۵۰ میلیون ریال برآورد شده است.
 کشف ۱۰ تن چوب قاچاق در تویسرکان
فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان از کشف بیش‌از ۱۰ تن چوب قاچاق و بدون مجوز در این شهرستان خبر داد. محمد معصومی در تشریح این خبر گفت: مأموران پاسگاه انتظامی سید شهاب در گشت‌زنی‌های هدفمند در حوزه استحفاظی، به یک دستگاه کامیون بنز مشکوک و آن را برای بررسی متوقف کردند.
وی افزود: در بازرسی از این کامیون، ۱۰ تن چوب قاچاق و بدون مجوز کشف و یک متهم در این‌باره با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد.
معصومی گفت: کارشناسان ارزش محموله کشف شده را ۲۰۰ میلیون ریال ارزیابی کرده‌اند.
فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد نیز از کشف ۱۰ فقره انواع سرقت و دستگیری ۱۰ سارق در ۲ روز گذشته در این شهرستان خبر داد.
افشین یاری، در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی تشدید اقدامات پیشگیرانه، اجرایی کردن راهکارهای قرارگاه مبارزه با سرقت و همچنین کنترل مجرمان، طرح مبارزه با سرقت در شهرستان اسدآباد اجرا شد.
وی افزود: در نتیجه اجرای این طرح با انجام اقدامات اطلاعاتی و شگردهای خاص پلیسی ۱۰ سارق دستگیر و ۱۰ فقره انواع سرقت شامل وسایل داخل خودرو، مغازه، معابر، اماکن خصوصی، احشام و سیم و کابل برق کشف شد.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.