پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : يكشنبه ، 4 آبان 1399

کد خبر : 58573

 
در رقابت‌هاي دووميداني سراسري وزارت نيرو؛

بانوان شركت آب منطقه‌اي همدان بر سكوي سوم ايستادند
تاریخ خبر : 1394-02-23
     
 
 
     
متن خبر :

بانوان شرکت آب منطقه‌ای همدان موفق به کسب مقام سوم در رقابت‌های دوومیدانی سراسری وزارت نیرو شدند.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای همدان، در این دوره از مسابقات که به میزبانی شرکت آب منطقه‌ای استان آذربایجان شرقی برگزار شد تیم بانوان شرکت آب منطقه‌ای همدان در چند رشته با حریفان به رقابت پرداختند که موفق به کسب عناوین مختلف شدند.
در این مسابقات زهرا پدرام در دوي استقامت هزار و 500 متر، مقام نخست، در دوي سرعت 200 متر و دوي امدادی مقام دوم را کسب کرد. آزاده سیفی در دوي استقامت هزار و 500 مقام نخست و در دوي امدادی، مقام دوم را به خود اختصاص داد. سهیلا پناهی در دوي سرعت 400 متر، مقام دوم را به دست آورد.
رؤیا عابدینی در دوي استقامت 2 کیلومتر مقام سوم و مستوره مرادی هم در دوي امدادی موفق به کسب مقام دوم شد. در ادامه تیم بانوان شرکت آب منطقه‌ای همدان در بخش تیمی موفق به دریافت کاپ مقام سومی شد.
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان در دیدار با بانوان ورزشکار شرکت از آنان برای کسب مقام سوم در این دوره از مسابقات تقدیر کرد. مرتضی عزالدین گفت: بانوان شرکت نشان داده‌اند كه در تمامی عرصه‌ها از جمله ورزش بسیار موفق عمل کرده‌اند و امیدوارم این موفقیت‌ها  هم در عرصه ورزش و هم در عرصه کار و تلاش مستمر باشد.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.