پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : شنبه ، 2 بهمن 1400

کد خبر : 120138

 
شیرین‌سو نیازمند برنامه‌ریزی برای ارتقا است
تاریخ خبر : 1400-07-27
     
 
 
     
متن خبر :

 شیرین‌سو یکی از مناطق کم‌درآمد شهرستان کبودراهنگ است که نیازمند برنامه‌ریزی برای ارتقا است. شهرداری به عنوان یکی از نهادهای عمومی در این راه از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند.
شهردار شیرین‌سو در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در بخش، بر رسیدگی به امور شهر و تعامل با مسئولان تأکید کرد و گفت: تعامل با مسئولان و رسیدگی به امورشهر از اولویت‌های شهرداری شیرین‌سو است.
به گزارش روابط‌عمومی شهرداری شیرین‌سو، احسان‌ا... صدفی، شهردار جدید شیرین‌سو با حجت‌الاسلام والمسلمین ملکی، امام‌جمعه شیرین‌سو دیدار و بر تعامل با مسئولان و رسیدگی به امور مردم شهر تأکید کرد.
شهردار جدید شیرین‌سو با اشاره به برنامه‌های خود در ادامه گفت: یکی از راهکارهای پیش‌رو استفاده از ظرفیت‌های موجود است که تالاب زیبای شهر شیرین‌سو به عنوان یکی از جاذبه‌های گردشگری می‌تواند نقطه عطف توسعه و آبادانی و نیز منبع درآمد برای مردم شهر و منطقه باشد.
احسان‌ا... صدفی با اشاره به اقدامات انجام شده درخصوص تالاب بیان کرد: طرح گردشگری شیرین‌سو از چند سال قبل کلید خورده و اقداماتی نیز صورت گرفته که به فضل خداوند یکی از برنامه‌های اصلی شهرداری به سرانجام رساندن طرح مذکور و آغاز پروژه است.
وی با تأکید بر مشکلات موجود شهرداری‌ها گفت: متأسفانه امروز شهرداری‌های کشور وضعیت مناسبی ندارند و با مشکلات عدیده‌ای همچون کمبود اعتبارات و نداشتن منبع درآمدهای پایدار و... مواجه هستند که شیرین‌سو نیز از این قاعده مستثنا نبوده و نیازمند مساعدت مسئولان و همکاری مردم جهت رفع مشکلات است.
شهردار در ادامه افزود: از دیگر معضلات شهر نبود شورای شهر بود که با انتخاب اعضای جدید انشاء‌ا...رفع مشکلات با سرعت بیشتری ادامه خواهد داشت. وی گفت: تعامل با شورای اسلامی شهر و استفاده از نظرات ارزشمند وی در رفع مشکلات بسیار راهگشاست و شهرداری شیرین‌سو تعامل را از برنامه‌های اصلی خود می‌داند.
صدفی با اشاره به انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مردم شهرستان با حضور گسترده در انتخابات، توسلی را به عنوان نماینده اصلح روانه مجلس کردند.
وی گفت: از زمان انتخاب نماینده شهرستان شاهد اقدامات بسیار خوبی در سطح شهرستان و بخش هستیم و شهرداری نیر نگاه ویژه‌ای به توانمندی‌هایش دارد. امام‌جمعه شیرین‌سو نیز ضمن تبریک انتصاب شهردار جدید بیان کرد: خوشبختانه شهرداری شیرین‌سو علی‌رغم وجود مشکلات اقدامات خوبی را در سطح شهر انجام داده و رضایت نسبی مردم را جلب کرده است.
حجت‌الاسلام حسن ملکی با تأکید بر پیگیری و رفع مشکلات از سوی مسئولان گفت: بنده به عنوان امام‌جمعه آمادگی دارم تا به همراه مسئولان بخش توان خود را برای رفع مشکلات به کارگیرم و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهم بود.
وی افزود: یکی از معضلات شهرداری‌ها مقایسه شهرهای کلان با شهرهای کوچک و مقایسه درآمدهای این شهرها با شهرهای کوچکی همچون شیرین‌سو است که نیازمند بازنگری در این رویه است.
ملکی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از شورای اسلامی شهر درخصوص انتخاب به موقع شهردار ابراز امیدواری کرد که با انتخاب شورای شهر پس از 2 دوره انحلال شورا این اتفاق منشأ خیر و برکت برای شیرین‌سو شده و اقدامات خوبی در سطح شهر صورت‌پذیرفته است.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.