پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : سه شنبه ، 5 مهر 1401

کد خبر : 125494

 
فرمانده کل انتظامی کشور:

از آمران به معروف و ناهیان از منکرحمایت قاطعانه می شود
تاریخ خبر : 1401-05-14
     
 
 
     
متن خبر :


فرمانده کل انتظامی کشور گفت: بر اساس قانون با هرگونه جرم مشهود و هنجارشکنی برخورد قانونی کرده و از آمران به معروف و ناهیان از منکر حمایت قاطعانه می‌کنیم.

حسین اشتری در سفر خود به استان همدان در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه این شهرهدف از سفر خود را شرکت در جلسه جمع بندی نظارت ستادی عنوان کرد و گفت: از آمران به معروف و ناهیان از منکر حمایت می‌کنیم و مردم و دستگاه‌های مسئول ما را در اجرای این فریضه الهی کمک کنند.

او گفت: فرمانده انتظامی استان و همکاران با تلاش شبانه روزی و روحیه جهادی وانقلابی و حضور فعال در میدان، کار‌های شایسته‌ای را انجام دادند که قابل تقدیر است.

سردار اشتری از همراهی و حمایت‌های معنوی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان از اقدامات فراجا در حوزه امنیت اخلاقی واجتماعی قدردانی کرد و در ادامه گفت: در حوزه عفاف وحجاب ما یک وظیفه قانونی و ذاتی داریم و آن حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی در جامعه است و بر اساس قانون وظایف خود را در حوزه نا امنی‌های اجتماعی انجام می‌دهیم.

او گفت: به لطف عنایات الهی در این حوزه کار‌ها با اقتدار و هوشمندی و با کم‌ترین حاشیه انجام شد هرچند کار پیچیده وسخت است، ولی با تلاش همکاران ماموریت‌ها در این حوزه به خوبی انجام و بر اساس قانون تداوم خواهد داشت.

این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر حمایت فراجا از آمران به معروف و ناهیان از منکر گفت: از مردم و دستگاه‌های مسئول انتظار داریم که بیش از پیش ما را دراجرای فریضه الهی امربه معروف ونهی از منکر یاری وحمایت کنند.

فرمانده کل انتظامی کشور به اقدامات انتظامی در دیگر حوزه‌های ماموریتی گفت: در حوزه برخورد با جرائم به ویژه جرائم اقتصادی، برخورد با اراذل اوباش و سارقان، مبارزه با مواد مخدر و همچنین تلاش در جهت کاهش تصادفات جاده‌ای اقدامات و تلاش‌های خوبی صورت گرفته است.

حجت الاسلام و المسلمین حبیب الله شعبانی موثقی امام جمعه همدان به همکاری وتعامل مطلوب سردار امیری و مجموعه انتظامی استان در زمینه‌های مختلف اشاره کرد وگفت: در حوزه‌های مختلف اتفاقات خیلی خوبی افتاده و نیروی انتظامی در استان با اقتدار در حال برقراری نظم وامنیت است و در بخش‌های مختلف می‌توان این اقتدار را احساس کرد.

او لازمه برقراری نظم وامنیت در جامعه را اقتدار بیان کرد.

شعبانی موثقی گفت: از انجام کار درست و به حق و برابر ضوابط نباید ترسید و همه باید از حق حمایت کنند.

امام جمعه همدان با گفت: در استان هرچند درحوزه سرقت آمار بالاست، اما نسبت به گذشته شرایط خوبی داریم وتلاش‌ها در حوزه کشف وپیشگیری از سرقت‌ها و برخورد با پدیده مواد مخدر امیدوار کننده است.

نماینده ولی فقیه وامام جمعه همدان با تقدیر از تلاش‌های شبانه روزی فراجا در برقراری نظم وامنیت گفت: لباس مقدسی را به تن کرده اید وباید قدر آن را بدانید ودر راستای خدمت به مردم تلاش کنید.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.