1403-04-211403-04-31bool(false) 1403-04-211403-04-31bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : يكشنبه ، 31 تير 1403

کد خبر : 122173

 
اخبار ورزشی استان:

باستانی‌کار اسدآبادی قهرمان شد
تاریخ خبر : 1400-11-18
     
 
 
     
متن خبر :

 باستانی‌کار اسدآبادی مقام نخست مسابقات قهرمانی مهارت‌های فردی زورخانه‌ای کشور در آبادان را کسب کرد.
جعفر نوری در مسابقات قهرمانی مهارت‌های فردی زورخانه‌ای کشور در رده سنی بزرگسالان وزن ۸۵ تا ۱۰۰کیلوگرم که در آبادان برگزار شد مقام نخست در رشته میل‌گیری سنگین را کسب و به دریافت حکم و نشان طلا مفتخر شد.
این رقابت‌ها با عنوان جام 43مین فجر آزادی در 3 وزن منفی  ۷۰,۷۰تا ۸۵ و مثبت ۸۵ کیلوگرم در رشته‌های چرخ تیز،چرخ چمنی و میل‌بازی و در 3 وزن منفی ۸۵ ,۸۵ تا ۱۰۰ و مثبت ۱۰۰کیلوگرم در رشته‌های سنگ، کباده و میل‌گیری سنگین برگزار شد.
در این رقابت‌ها ۲۵۰ شرکت‌کننده در قالب ۲۵ تیم از ۲۵ استان به مدت 2 روز در آبادان با یکدیگر به رقابت پرداختند.

زورخانه پوریای ولی سرکان افتتاح شد
 به مناسبت دهه مبارک فجر زورخانه پوریای ولی سرکان با حضور فرماندار تویسرکان افتتاح شد.
آیین افتتاح سالن رزمی آزادگان شهرستان تویسرکان با حضور فرماندار، بخشدار، جمعی از مسئولان شهرستان، پیشکسوتان، رؤسای هیأت‌های ورزشی، مربیان و ورزشکاران برگزار شد.
زورخانه پوریای ولی در سالن ورزشی شهدای سرکان محله آریکان با کمک خیران و ورزشکاران جهت فعالیت ورزشکاران و علاقه‌مندان رشته ملی مذهبی باستانی و ورزش‌های زورخانه‌ای احداث شده است.

افتتاح باشگاه بیلیارد در تویسرکان
 به مناسبت دهه مبارک فجر باشگاه بیلیارد توپ سیاه شهرستان تویسرکان با حضور فرماندار تویسرکان افتتاح شد.
باشگاه بیلیارد توپ سیاه با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و 500میلیون ریال و با اشتغالزایی ۲ نفر در مساحتی حدوداً ۱۷۰ مترمربع در بخش آقایان با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان، بخشدار، جمعی از مسئولان شهرستان، پیشکسوتان، رؤسای هیأت‌های ورزشی، مربیان و ورزشکاران افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

ورزشکار تویسرکانی در اردوی تیم ملی گلبال
 ورزشکار تویسرکانی به چهارمین مرحله اردوی تیم ملی گلبال بزرگسالان کشور دعوت شد.
مهدی نباتی، سرمربی اصفهانی تیم ملی گلبال، میلاد سوری از تویسرکان به همراه 8 بازیکن دیگر را به چهارمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی گلبال فراخواند.
چهارمین مرحله اردوی تیم ملی گلبال بزرگسالان آقایان (نابینایان و کم‌بینایان) ایران اعزامی به مسابقات آسیایی پاسفیک کره جنوبی و بازی‌های آسیایی هانگژو چین ۲۰۲۲، در شهرستان بابلسر برگزار خواهد شد. این اردو از 18 تا 25 بهمن‌ماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

قهرمان شطرنج ملایر معرفی شد
 محمدحسین قنبرعلی فرزاد قهرمان شطرنج ملایر شد.
این مسابقات به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و با حضور ۶۹ بازیکن در ۹ دور به روش سوئیسی در مجموعه ورزشی تختی ملایر با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار شد و در نهایت محمدحسین قنبرعلی فرزاد قهرمان شد و داوود عقیلی‌مفید و مهران زاهری نیز جایگاه‌های دوم و سوم مسابقات را از آن خود کردند. در پایان از عنوان‌داران و قهرمانان مسابقات تقدیر و جوایز نقدی به آنها اهدا شد.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.