پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : جمعه ، 23 آذر 1397

کد خبر : 83818

 
فرماندار در تودیع و معارفه رئیس آموزش و پرورش نهاوند:

2سال در برابر فشارها مقاومت کردم
تاریخ خبر : 1396-11-24
     
 
 
     
متن خبر :

■ غلامی به نهاوند آمد، سلگی به ملایر رفت

 روز گذشته پس از حاشیه ها و حرف و حدیث های بسیار در نهایت تغییر مدیر آموزش و پرورش نهاوند عملی شد و در مراسمی از زحمات و فعالیت های هادی سلگی مدیر سابق تجلیل شد تا وی برای معارفه در سمت رئیس آموزش و پرورش ملایر معرفی شود، و علیرضا غلامی بعنوان مدیر جدید این اداره درنهاوند معارفه شد
خبر این تغییر از چندی پیش در شهرستان مطرح شده بود که چندان هم به ذایقه فرهنگی خوش نیامده بود و از همین رو هم تلاش خود را برای اجرایی نشدن این تغییر بکار گرفتند اما گویا اندکی دیر به خود آمده بودند و هرچند کار از کار گذشته بود و تغییر تحقق گرفته بود.
در نهایت روز گذشته در آیینی این تودیع و معارفه با حضور مسئولان شهرستان و فرهنگی انجام شد.
فرماندار نهاوند با  اعلام اینکه از رفتن مدیر سابق این اداره ناراحت و گرفته است گفت به شخصه از رفتن رئیس آموزش و پرورش شهرستان ناراحتم به طوریکه دوسال در برابر فشارها مقاومت کردم که ایشان نرود اما اکنون برای وی آرزوی موفقیت دارم.
کریم حمیدوند تصریح کرد : دو سال در برابر فشارها مقاومت کردم که ایشان در شهرستان ماندگار باشند  چرا که او مدیر شجاعی بود که همسو با دولت درخشید و حمایت های بنده از این مدیر از این لحاظ بود که وی در طول مسئولیت خود فراجناحی عمل کرد و وارد باندبازی و گروه‌بازی نشد.
فرماندار نهاوند از مدير جدید آموزش پرورش نهاوند خواستار ندادن مسئولیت  به نیروهای غیر همسو دولت در این نهاد شد.
وی با بیان اینکه هادی سلگی در مدیریت خود کسی را قلع و قمع نکرد و جایگاه آموزش و پرورش را حفظ کرد، افزود: هادی سلگی  در این مدت مدیر شجاعی بود که  خوش درخشید و تمام انتظاری که دولت تدبیر و امید از آن داشته به خوبی پاسخگو بوده است و به قول روحانی ایشان از مدیران پاشنه کشیده بود.
 خداحافظی مدیر سابق از نهاوند به ملایر
هادی سلگی، رئیس سابق آموزش و پرورش شهرستان نهاوند نیز گفت: در طول دوران تصدی در این اداره در حوزه آموزش در تمامی شاخص‌ها افزایش داشته‌ایم.
وی ادامه داد: همچنین در قبولی دانشگاه‌ها و هدایت‌تحصیلی و بهبود کیفیت آموزش و پرورش پیشرفت خیلی خوبی داشته‌ایم و در جشنواره‌های مختلف فرهنگی، ورزشی و پرورشی و تربیتی در استان و کشور عناوین خیلی خوب و برتری را کسب کرده‌ایم.
سلگی خاطرنشان کرد: به شخصه دوست داشتم در شهرخودم خدمت کنم اما از آنجایی‌که سرباز هستم و صرفا هرکجا باشم قصدم خدمت به مردم است، می‌گویم شما از یک دوست دور خواهید بود اما من از همه شما دوستان دور خواهم بود.
 در خدمت اعتلای آموزشی نهاوند هستم
علیرضا غلامی، رئیس جدید اداره آموزش و پرورش شهرستان نهاوند نیز گفت: خوشحالم قرعه به نامم در شهری افتاد که شهر علما، فضلا و شهر شهیدان وابوذرها است.
وی با اشاره به صحبت‌های فرماندار درباره رئیس سابق آموزش و پرورش، خطاب به سلگی گفت: خوشا به سعادتت که چنین آوازه‌ای داری و امیدوارم بنده هم زمان تودیعم در نهاوند چنین بدرقه شوم.
غلامی بیان کرد: از همین تریبون اعلام می‌کنم و شنیدم ناجوانمردانه بعضی گفتند این مدیر پروازی است اما بنده زمان ورود به قهاوند شناسنامه‌ام را عوض کردم و اگر ثبت‌احوال اینجا نیز یاری کند با افتخار به نام نهاوند خواهم زد.
وی ابرازامیدواری کرد: با کمک همه مسئولان شهرستانی و همکاران فرهنگی بتوانیم در جهت افزایش و ارتقاء سطح کیفی آموزش و پرورش نهاوند گام برداریم.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.