پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : سه شنبه ، 5 مهر 1401

کد خبر : 49618

 
نمايندگي گوشتيران در ملاير

واحد عرضه محصول مطلوب و سالم در استان
تاریخ خبر : 1393-06-04
     
 
 
     
متن خبر :

 شركت گوشتيران با حدود 90 سال سابقه يكي از موفق‌ترين شركت‌هاي توليد و پخش مواد پروتئيني انواع سوسيس، كالباس، همبرگر، كوكتل، محصولات انجمادي و... در كشور است كه با توليد محصولات متنوع در شهرهاي مختلف كشور، نمايندگي دارد و در يك ماه اخير نيز در استان همدان نمايندگي پذيرفته است.
نمايندگي ملاير هم در راستاي تحقق اهداف شركت گوشتيران در سطح استان تلاش مي‌كند و با چهار سرمايه‌گذار كار خود را آغاز كرده است و سراسر استان همدان از جمله شهرهاي همدان، نهاوند، اسدآباد، رزن و... را پوشش مي‌دهد.
هفته گذشته اين نمايندگي در ملاير با حضور علي جلالي و بيژن مؤمني، نمايندگان شركت گوشتيران و جمعي از صنوف افتتاح شد.
يكي از سرمايه‌گذاران شركت در آيين افتتاح نمايندگي ضمن قدرداني ويژه از مسئولان شركت گوشتيران در خصوص ايجاد نمايندگي سطح استان در ملاير اظهار اميدواري كرد بتوانند خدمات مطلوبي به هم‌استاني‌ها و همشهري‌ها ارائه دهند.
محمد ولي‌زاده در ادامه هدف از ايجاد نمايندگي جديد استان را ارائه خدمات مطلوب و اثربخش در حوزه پخش مواد پروتئيني بيان كرد و گفت: ارائه ماده پروتئيني مطلوب و استاندارد با كيفيت شركت شناخته شده است كه هدف آن جلب رضايت مشتريان شركت و محور اصلي، اجرای برنامه‌هاي نمايندگي ملاير است.
به گفته وي، تاكنون در اين مجموعه 300 ميليون تومان برای تجهيزاتی چون سردخانه، سيستم سرمايشي و نگهداري مواد پروتئيني براي ارائه مواد غذايي سالم هزينه شده است؛ ضمن اينكه زمینه اشتغال مستقيم و غيرمستقيم در بخش‌هاي مختلف پخش، نگهداري و فروش را فراهم کرده است.
ولي‌زاده از تلاش نمايندگي براي جلب رضايت مصرف‌كنندگان خبر داد و گفت: تلاش شده است با توجه به قيمت پايه، حاشيه سود نمايندگي در سطح پاييني باشد كه علاوه بر رضايت مصرف‌كنندگان همه اقشار مردم به آن دسترسي داشته باشند.
وي اظهار کرد: به منظور دسترسي آسان مصرف‌كنندگان، اقدامات لازم براي شناسايي فروشگاه‌هاي‌ مختلف در سراسر استان از جمله اتكا، رفاه، فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي، هايپرماركت‌ها و... انجام شده و در صدد عرضه محصولات هستيم تا به دست مصرف‌كنندگان برسد.
ولي‌زاده يادآور شد: سايت گوشتيران نيز فعال است و مصرف‌كنندگان مي‌توانند انتقادات و پيشنهادات خود را در اين سايت ارائه دهند تا ما را براي افزایش كيفيت كار خود و رضايت مشتري ياري رسانند.
 52 نمايندگي در مراكز استان‌ها
نماينده مديرعامل شركت گوشتيران نيز با اشاره به اينكه شركت گوشتيران از سال 1304 فعاليت خود را آغاز كرده است، گفت: اين شركت پيشرو در ارائه فراورده‌هاي پروتئيني در تهران و مراكز استان‌هاست و با 52 نمايندگي در مراكز استان‌ها فعاليت مي‌كند.
علي جلالي از نمايندگي‌هاي اهواز، مشهد و كيش به عنوان نمايندگان برتر نام برد و اظهار اميدواري كرد نمايندگي جديد استان با پشتكار و تيم جواني كه دارد جزو 10 نماينده برتر شركت قرار بگيرد. وي با بيان اينكه بيشترين ظرفيت توليد فراورده‌هاي پروتئيني در سال مختص شركت گوشتيران است، يادآور شد: نمايندگي‌هاي برتر، نمايند‌گي‌هايي هستند كه با ظرفيت توليد 12 هزار تن در سال فعاليت مي‌كنند؛ ضمن اينكه شركت روزانه 60 تن توليد دارد و از اين ميزان 24 تن در سطح تهران و بقيه در مراكز استان‌ها توزيع مي‌شود.
جلالي با اشاره به اخلاق حرفه‌اي و وجهه اجتماعي محمد ولي‌زاده و وحيد احمدوند، نمايندگان جديد شركت اظهار کرد: قدرت مالي تنها شرط موفقيت در كار نيست و اخلاق حرفه‌اي و روابط عمومي بالا اصل بازاریابی است كه در نمايندگي جديد استان ديده مي‌شود.
وي در پايان با اشاره به سابقه 15 ساله اين برند در همدان اظهار اميدواري كرد با استفاده از ظرفیت‌هاي موجود در نمايندگي جديد استان همانطور كه در يك ماه گذشته ثابت شده است، شاهد موفقيت برند شركت باشيم؛ ضمن اينكه شركت، خود را موظف مي‌داند تا جايي كه مي‌تواند از نمايندگي جديد پشتيباني و حمایت كند.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.