پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : پنجشنبه ، 24 خرداد 1403

کد خبر : 132478

 
همدان با 3 نماینده به مسابقات قهرمانی آسیا رفت
تاریخ خبر : 1402-03-17
     
 
 
     
متن خبر :


همدان با 3 نماینده به مسابقات قهرمانی آسیا رفت
دوچرخه‌سواری، روی مدار پیشرفت

 بهنام آرین و پریسا مجنونی، ورزشکاران استان همدان در مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی آسیا، به همراه احسان سلیمانیان مربی و آنالیزور تیم‌ملی به بانکوک تایلند اعزام شدند.

تیم ملی دوچرخه‌سواری جاده آقایان و بانوان کشورمان روز گذشته برای حضور در مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی آسیا تهران را به مقصد بانکوک ترک کرد.

چهل‌ودومین دوره مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی بزرگسالان آسیا، بیست‌ونهمین دوره مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی جوانان آسیا و یازدهمین دوره مسابقات پارا دوچرخه‌سواری قهرمانی آسیا از امروز به مدت یک هفته در تایلند برگزار می‌شود.

حسین عسکری، محمد گنج‌خانلو، آیدین علیاری، علی لبیب، پوریا یعقوبی، رامیار قوامی، سمیه یزدانی، ماندانا دهقان، ریحانه خاتونی، ساناز ایرانمنش اعضای یم ملی هستند.

به این لیست پریسا مجنونی و بهنام آرین از همدان را هم باید اضافه کرد.

در پاراسایکلینگ هم مهدی محمدی و اکبر کریمی عضو تیم ملی هستند. ضمن اینکه محمود وفایی، احسان سلیمانیان از همدان و سولماز کربلایی کادرفنی تیم ملی دوچرخه‌سواری را تشکیل می‌دهند.

در این مسابقات ۴۲ کشور آسیایی حضور دارند که تیم ملی ایران در هر سه مسابقه بزرگسالان، جوانان و پارادوچرخه‌سواری نماینده دارد.

برای حضور در مسابقات کشوری ترکیب تیم گلف همدان اعلام شد

ترکیب تیم مینی‌گلف بانوان همدان اعزامی به مسابقات مینی قهرمانی کشور با برگزاری یک دوره مسابقه انتخابی مشخص شد.

نایب رئیس هیات گلف استان همدان در این باره گفت: این رقابت‌ها با حضور ۱۳ ورزشکار منتخب و به مدت یک روز در سایت تخصصی مینی‌گلف همدان واقع در مجموعه ورزشی سردار شهید علیرضا شمسی‌پور برگزار شد.

پروانه رسولی اظهار کرد: مسابقات در سه راند و به روش استروک‌پلی برگزار شد و بازیکنان با توجه به تمرین‌هایی که داشتند با آمادگی حداکثری در این دوره از رقابت‌ها شرکت کردند.

وی بیان کرد: در پایان این دوره از مسابقات کیمیا حسین‌زاده عنوان قهرمانی را کسب کرد و کیاندخت عظیمی بر سکوی دوم ایستاد.

رسولی ادامه داد: همچنین سمیرا حسینی توانست عنوان سوم این رقابت‌ها را به دست آورد و ندا جهانی نیز مقام چهارم را کسب کرد.

نایب رئیس هیات گلف استان همدان خاطرنشان کرد: مسابقات قهرمان مینی‌گلف در بخش بانوان از ۲۰ تا ۲۲ خرداد در تهران برگزار می‌شود و بانوان منتخب همدان در این رقابت‌ها شرکت خواهند کرد.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.