پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : چهارشنبه ، 2 خرداد 1403

کد خبر : 137123

 
شهردار همدان:

در انتخابات خبرگان یک الگوی رقابت اسلامی موفق رخ داد
تاریخ خبر : 1402-12-24
     
 
 
     
متن خبر :


همدان پیام- محمد حسین نوری فر: شهردار همدان و برخی مدیران شهرداری با آیت‌ ا... موسوی اصفهانی نماینده مردم استان همدان در مجلس خبرگان رهبری دیدار کردند.

در این دیدار آیت‌‌ا... موسوی اصفهانی با اشاره به اینکه ۴۵ سال از عمر انقلاب اسلامی می‌گذرد عنوان کرد: به لطف و عنایت الهی کشور ما زیر سایه حکومت اسلامی و ولایت فقیه قرار گرفته و ما هم در هر جایی از این حکومت اسلامی که هستیم باید خدمت کنیم.

وی تصریح کرد: همه ما باید در ابعاد مختلف به این نظام خدمت کنیم تا شاهد رشد و ترقی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در حوزه‌های مختلف باشیم.

 نماینده مردم استان همدان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به توطئه دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد: همانطور که مقام معظم رهبری در فرمایشاتشان تأکید کردند انتخابات در برهه حساسی قرار داشت و دشمنان تمام تلاش و سرمایه‌گذاریشان را بر کاهش حضور و مشارکت مردم در انتخابات گذشتند که به لطف خدا نقشه‌های آنها باطل شد.

آیت‌‌ا... موسوی اصفهانی با اشاره به اینکه مردم علیرغم مشکلات مختلف پای نظام هستند اظهار داشت: مسئولان باید تمام توان خود را برای حل مشکلات مردم به‌کار بگیرند و وظیفه ما هم این است که مشکلات را به سمع و نظر مسئولان برسانیم.

در ادامه شهردار همدان با اشاره به اهمیت نقش و جایگاه مجلس خبرگان رهبری مطرح کرد: جایگاه مجلس خبرگان بالا است و جامعه حساسیت خاصی نسبت به این مجلس دارند .

سید مسعود حسینی با اشاره به اینکه دشمنان برنامه‌ریزی کرده بودند تا سطح مشارکت زیر 20درصد باشد عنوان کرد: علیرغم پیش‌بینی دشمنان و مشکلات مختلفی که مردم دارند سطح مشارکت مردم قابل قبول بود.


وی افزود: حضور جنابعالی، آیت‌ا... محمدی و آیت‌ا... شعبانی‌مؤثقی در انتخابات نمونه یک الگوی رقابت اسلامی انتخاباتی بود که این عزیزان در فضای قابل احترام به طرح دیدگاه‌ها و نظرات خود می پرداختند.

حسینی با بیان اینکه نتیجه این انتخابات مایه خیر و برکت برای مردم همدان باشد تصریح کرد: ما هم به نوبه خود پای نظام هستیم و هر روز شاهد تقویت نظام اسلامی و ولایت فقیه باشیم.

حسینی به نقش مهم شهرداری همدان در انتخابات امسال اشاره و یادآور شد: شهرداری همدان نقش پشتیبانی، فضاسازی، ترغیب مردم به مشارکت و امیدبخشی را داشته است که از عهده این وظیفه به خوبی برآمد.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.