1401-08-251401-09-05bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : شنبه ، 5 آذر 1401

کد خبر : 125370

 
دستگیری دندان‌ساز ۲۳ ساله قلابی در همدان
تاریخ خبر : 1401-05-10
     
 
 
     
متن خبر :

 
مسئول رسیدگی به شکایات حوزه درمان و برخورد با مراکز غیرمجاز درمانی همدان گفت: یک دندان‌ساز ۲۳ ساله قلابی که اقدام به کشیدن دندان بیماران‌ می‌کرد دستگیر شد.

علی اکبر شاهمرادی در گفت‌و‌گو با تسنیم، اظهار داشت: یک دندان‌ساز 23 ساله غیرمجاز که به صورت سیار و مراجعه به منازل افراد دندان هم می‌کشید امروز در همدان پلمب شد.

وی با بیان اینکه این دندان‌ساز قلابی از دو سال پیش اقدام به دندان‌سازی و کشیدن دندان بیماران کرده است، تصریح کرد: این فرد هیچ‌گونه تحصیلات مرتبط هم ندارد.

مسئول رسیدگی به شکایات حوزه درمان و برخورد با مراکز غیرمجاز درمانی همدان با اشاره به اینکه برای راستی‌آزمایی این موضوع، اقدام به نوبت‌گیری برای کشیدن دندان کردیم، اظهار داشت: پس از دریافت آدرس با حکم جلب و کمک کلانتری 14، به محل مورد نظر مراجعه کردیم.

شاهمرادی با بیان اینکه محل فعالیت این فرد خاطی در منطقه شهرک مدنی همدان بود، تصریح کرد: یک مغازه‌ای که قبلا لبنیاتی بوده برای خدمات دندانپزشکی استفاده شده است.

وی با تاکید بر اینکه پرونده این فرد به مراجع قضایی ارجاع داده شده گفت: متاسفانه جریمه و مجازات دخالت در امورات پزشکی، بسیار ناچیز است و بازدارنده نیست.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.