پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : چهارشنبه ، 5 ارديبهشت 1403

کد خبر : 133497

 
در ۴ ماهه ابتدای سال جاری صورت پذیرفت:

جابه‌جایی بیش از ۱ میلیون و صد هزار مسافر با ناوگان حمل و نقل عمومی استان
تاریخ خبر : 1402-05-08
     
 
 
     
متن خبر :


معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از جابجای ۱ میلیون و ۱۱۷ هزار مسافر از مبدأ استان در ۴ ماهه ابتدای سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی استان همدان، محمد سرگزی معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: از ابتدای سال تا پایان تیر ماه سال جاری بیش از ۱میلیون و ۱۱۷ هزار و ۸۰۰ مسافر درون و برون استانی از طریق ۱۲۴ هزار سفر توسط ناوگان اتوبوس، مینی بوس و سواری کرایه درسطح استان به مقاصد درون و برون استانی انجام شده است که شاهد افزایش ۲۲ درصدی تعداد مسافر و ۹ درصدی تعداد سفر در استان هستیم.
 
سرگزی همچنین به فعالیت ۲ هزار و ۱۶۲ راننده اتوبوس، مینی بوس و سواری کرایه در استان اشاره و تصریح کرد: همه این رانندگان دارای کارت هوشمند و سلامت زیر نظر این داره کل هستند.
 
وی افزود: سیاست این اداره کل، جابجایی ایمن و آسان مسافران است و در این راستا نظارت مضاعفی بر نحوه عملکرد شرکت ها و ناوگان عمومی انجام می شود.
 
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان در پایان افزود: مسافران می‌توانند هرگونه انتقاد و شکایت خود را از پایانه‌های مسافربری و یا رانندگان حوزه حمل و نقل مسافربین شهری از طریق سامانه ۱۴۱ به این اداره کل اطلاع دهند تا مورد پیگیری قرار گیرد و درصورت لزوم درکمیسیون‌های مربوط به تخلف شرکت، رانندگان یا مالک وسیله نقلیه رسیدگی شود.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.