پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : جمعه ، 9 اسفند 1398

کد خبر : 95269

 
دوقلوهای نهاوندی زیر چرخ نیسان پدربزرگ
تاریخ خبر : 1398-04-02
     
   
     
متن خبر :

 

رییس پلیس راه استان همدان گفت: راننده یک دستگاه نیسان هنگام ورود به داخل حیاط منزل مسکونی در روستای جعفر آباد نهاوند، نوه های ۲ قلو خود را زیر گرفت که یکی از آنها جان باخت.

رضا عزیزی اظهار داشت: پدر بزرگ با باز کردن در خانه قصد پارک وسیله نقلیه داخل حیاط منزل مسکونی را داشت که نوه‌های چهار ساله اش با دیدن او، هیجان زده شده و به سمت خودرو می‌روند.

به گزارش ایرنا، وی بیان کرد: پدربزرگ متوجه حضور نوه‌ها نشده و با سرعت خودرو را به داخل حیاط هدایت می‌کند که در این هنگام این ۲ پسر خردسال زیر چرخ‌های وسیله نقلیه قرار می‌گیرند.

عزیزی اظهار داشت: با سر و صدا و هیاهوی کودکان پیرمرد متوجه سانحه شده اما در این تصادف دلخراش یکی از نوه‌ها جان باخته و دیگری مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

وی از افزایش مرگ کودکان زیر ۱۲ سال در خرداد امسال خبر داد و اضافه کرد: سوانح رانندگی از جاده‌های اصلی به داخل خانه‌ها کشیده شده است و بسیاری از کودکان به علت بی دقتی رانندگان جان خود را از دست دادند.

عزیزی افزود: خرداد امسال یک کودک در روستای «زاغه» بهار جان باخت همچنین ۲ کودک سرنشین یک دستگاه سواری حامل کالای قاچاق در یک سانحه رانندگی جان خود را از دست دادند.

وی ادامه داد: راننده‌ای سوئیچ خودرو خود را در اختیار فرزندش قرار داده که هنگام استارت زدن به علت قرار داشتن خودرو در دنده، وسیله نقلیه به سمت جلو حرکت و جان کودک پنج ساله را می‌گیرد.

عزیزی بیان کرد: هفت کودک خرداد امسال در سوانح رانندگی جان باختند که تمامی این سوانح در جاده‌های فرعی و داخل روستاها رخ داده است.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.