پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : شنبه ، 29 ارديبهشت 1403

کد خبر : 130897

 
صفر شدن تصادفات فوتی در درگزین
تاریخ خبر : 1401-12-20
     
 
 
     
متن خبر :


 فرماندار شهرستان درگزین از حذف و صفر شدن تصادفات فوتی این شهرستان در یکسال گذشته خبر داد.

کمیل خواستان در جلسه شورای اداری شهرستان درگزین، اظهار کرد: در یکسال گذشته تصادفات فوتی شهرستان صفر و تصادفات جرحی ۳۷ درصد کاهش داشته که تلاش همکاران انتظامی و راهنمایی و رانندگی شهرستان در این ارتباط قابل تقدیر است.

وی در ادامه با اشاره به لزوم توجه به مراقبت های ترافیکی در مسافرت ها و ترددهای تعطیلات نوروز توسط مردم تصریح کرد: دستگاه های متولی برای 2 موضوع مهم چهارشنبه آخر سال و سفرهای نوروزی تمام توان خود را به کار گیرند تا شاهد حادثه ناگواری نباشیم.

خواستان با تأکید بر اینکه رنگ‌آمیزی سرعتکاه‌ها، خط‌کشی معابر و جداول سطح شهرهای شهرستان باید تا پایان سال انجام شود، یادآور شد: یکی از مهمترین موضوعات برای ما نصب دوربین های ترافیکی و نظارتی برای تأمین امنیت مردم بوده که در دستور کار قرار دادن این امر مهم توسط شهرداری ضرورت دارد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان درگزین، وی همچنین با اشاره به هفته منابع طبیعی مطرح کرد: باید تلاش کنیم تا در سال آینده درگزین را به رتبه نخست درختکاری در استان برسانیم.

وی با تأکید بر اینکه منابع طبیعی شهرستان بستر اهدای درخت به خانواده‌ها و دهیاران برای کاشت درخت رایگان را فراهم کند، گفت: مدرسه آغاز هر نوع تحولی به شمار می‌رود و باید در بستر آموزش و پرورش، احترام به طبیعت، آب و خاک را به دانش‌آموزان آموزش دهیم تا حراست از محیط زیست و منابع طبیعی با جدیت بیشتری دنبال شود.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.