1399-05-151399-05-25bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : شنبه ، 25 مرداد 1399

کد خبر : 93718

 
ثبت نام دوره های مربیگری همگانی همدان الکترونیکی شد
تاریخ خبر : 1398-02-28
     
   
     
متن خبر :


 مسئول کمیته آموزش هیأت ورزش های همگانی همدان گفت: برای نخستین بار در سطح استان، ثبت نام دوره های مربیگری این هیأت ورزشی الکترونیکی شد.
علیرضا نوروزی در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: از این پس متقاضیان دوره های آموزشی اعم از مربیگری، داوری، کارگاه ها و دوره های ارتقا سطح می توانند به صورت فردی نسبت به ثبت نام در سامانه هیأت ورزش های همگانی استان همدان اقدام کنند.
وی بیان کرد: ثبت نام متقاضیان فقط از طریق سامان هیأت ورزش های همگانی مورد تایید است و به هیچ عنوان به صورت دستی نام نویسی نخواهد شد.
نوروزی با اشاره به حجم برگزاری دوره های آموزشی هیأت همگانی همدان گفت: هم اکنون در برگزاری دوره های آموزشی بالاتر از سایر هیأت های ورزشی در صدر قرار داریم.
وی با اشاره به اینکه بیش از 30 کمیته زیر نظر هیأت ورزش های همگانی استان همدان فعالیت دارند، گفت: هر کمیته دارای چند رشته ورزشی است که باعث شده بیشترین مربی، داور و ورزشکار را در اختیار داشته باشیم.
رئیس کمیته آموزش هیأت ورزش های همگانی همدان خاطرنشان کرد: هم اکنون بیش از 20 هزار ورزشکار، مربی و داور زیر نظر هیأت ورزش های همگانی این استان فعالیت دارند.
وی با اشاره به گستردگی برنامه های آموزشی هیأت ورزش های همگانی همدان در سال جاری گفت: امسال درصدد هستیم بیش از 50 برنامه آموزشی در رشته های مختلف را اجرایی کنیم.
 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.