پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : جمعه ، 4 خرداد 1397

کد خبر : 82340

 
عملکرد شورای سیاستگذاری اصـلاح طلبان را موفق می‌دانم
تاریخ خبر : 1396-06-16
     
   
     
متن خبر :

یک عضو بنیاد باران با اشاره به اینکه تا زمانی که احزاب فراگیر تشکیل نشده است فعالیت سیاسی در قالب جبهه‌ها باید ادامه یابد، گفت: جریان اصلاحات و اصولگرایی باید به سمت تشکیل حزب فراگیر حرکت کنند.
عبدا...  ناصری در گفت‌وگو با ایسنا در ارزیابی از عملکرد جریان اصلاح طلبی در چند سال اخیر با بیان اینکه عملکرد شورای سیاستگذاری را در مجموع موفق می‌دانم اظهار کرد:  عملکرد این شورا موجب موفقیت کامل اصلاح طلبان در انتخابات شوراها و مجلس شد.
وی در ادامه افزود: شورای سیاستگذاری نهادی نوپا است که برای انتخابات 94 با تقاضای احزاب و شخصیت‌های اصلاح طلب از رهبر جریان اصلاحات شکل گرفت. به هر حال شورای سیاستگذاری همانند هر تشکیلاتی دارای نقاط قوت و ضعف است که باید نقاط قوت تقویت شده و نقاط ضعف آسیب شناسی شود که البته این آسیب شناسی آغاز شده است. برخی انتقاداتی که به  شورای سیاستگذاری مطرح می‌شود مبالغه آمیز است اما برخی انتقادها بر روش تنظیم لیست‌های انتخاباتی وارد است که البته خروجی این لیست ها در انتخابات مجلس و شوراها موفقیت صد در صدی بوده است.
این فعال سیاسی اصلاح طلب همچنین با اشاره به اینکه نقاط ضعفی که توسط اعضای شورای سیاستگذاری مطرح می‌شود باید بررسی شود، خاطر نشان کرد: جریان اصلاحات و اصولگرایان معتدل که از جریان عمومی خود منشعب شده‌اند و از سال 92 در کنار جریان اصلاحات، موجب شکل گرفتن دولت تدبیر و امید شده‌اند، براساس شرایط کشور در مطالبات خود بازنگری کرده‌اند. هر دو جریان واقع بین شده‌اند و یک ائتلاف فراگیر را براساس واقعیات کشور ایجاد کردند. این سیاست و رویکرد اصلاح طلبان و اصولگرایان معتدل را گامی به جلو می‌دانم که برای کشور مفید است.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.