1400-10-221400-11-02bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : شنبه ، 2 بهمن 1400

کد خبر : 117509

 
معاون خدمات شهری شهرداری منطقه یک:

بیش از 2500 عملیات رفع نواقص در سال 99 انجام شد
تاریخ خبر : 1400-02-20
     
 
 
     
متن خبر :

 معاون خدمات شهری شهرداری منطقه یک همدان با بیان اینکه تعمیر و نگهداری تأسیسات و مبلمان شهری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است گفت: همواره یکی از مطالبات و دغدغه‌های شهروندان رسیدگی و تعمیر موارد مختلف نواقص در سطح شهر است که علی‌رغم کوچک بودن می تواند تأثیر بسزایی در ادامه روند فعالیت و زنده بودن یک شهر داشته باشد.
پیمان صادقی با تأکید بر اینکه با تعمیرات دوره‌ای و نگهداری معابر و تأسیسات شهری شاهد افزایش رضایت‌مندی شهروندان خواهیم بود اذعان کرد: علاوه بر تعمیرات دوره‌ای تأسیسات، آبنماها و... درخواست‌هایی که شهروندان با نواحی سه گانه و یا سامانه 137 مطرح می کنند اولویت‌بندی شده و به سرعت با استفاده از اکیپ‌های رفع نواقص انجام می‌پذیرد.
وی ادامه داد در سال گذشته بیش از 2500 مورد رفع نواقص توسط اکیپ‌های شهرداری منطقه یک صورت پذیرفته است که مهمترین آنها را می‌توان در دسته‌های تعمیرجداول و جالیزهای شکسته، تعمیرباکس‌های زباله، رنگ‌آمیزی مبلمان شهری شامل نیمکت، یو، امگا، پایه تابلو و... دانست.
معاون خدمات شهری شهرداری منطقه در انتها افزود: اکیپ رفع نواقص شهرداری منطقه یک به صورت شبانه روزی با استفاده از افراد خبره آمادگی کامل جهت رسیدگی به مشکلات شهروندان را دارند، همشهریان عزیز همدانی در صورت مشاهده هرگونه مشکل در سطح منطقه یک می‌توانند از طریق سامانه 137 و یا خدمات شهری منطقه با شهرداری در میان گذاشته تا در اسرع وقت اکیپ رفع نواقص با حضور در محل نسبت به رفع آنها اقدام نماید.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.