1402-03-071402-03-17bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : چهارشنبه ، 17 خرداد 1402

کد خبر : 130121

 
بیست و ششمین جایگاه عرضه سوخت ملایر افتتاح شد
تاریخ خبر : 1401-11-17
     
 
 
     
متن خبر :


همزمان با چهل وچهارمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، یک جایگاه دومنظوره عرضه سوخت در ناحیه ملایر گشایش و به بهره‌برداری رسید.

این جایگاه جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ در سومین روز از ایام دهه فجر، با حضور استاندار، حجت‌الاسلام آزادی‌خواه نماینده ملایر در مجلس شورای اسلامی ،روستایی مدیر منطقه همدان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستان ملایر به بهره‌برداری رسید.

مدیر شرکت پخش فراورده‌های نفتی منطقه همدان در آیین گشایش این جایگاه گفت: تعداد جایگاه‌های عرضه فراورده‌ نفتی ناحیه ملایر با افتتاح این جایگاه، به ۲۶ باب رسید که با احتساب آن تعداد جایگاه‌های استان به ۱۲۶ باب افزایش یافت.
امین روستایی افزود: اکنون از تعداد کل اشاره شده،۷۹ باب آن جایگاه عرضه فراورده نفتی مایع، ۲۳ جایگاه دومنظوره عرضه سوخت مایع وCNG  و 24 جایگاه تک‌منظوره گاز طبیعی فشرده است.

وی اظهار کرد: جایگاه هاشمی در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۴۵۰ مترمربع، دارای 2 مخزن ذخیره‌سازی بنزین معمولی (با بیش از ۹۰هزار لیتر ظرفیت) است. برای راه‌اندازی جایگاه دومنظوره عرضه سوخت بنزین و گاز CNG با احتساب هزینه خرید زمین، مبلغی معادل ۲۴۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

روستایی تصریح کرد: در جایگاه هاشمی با دارا بودن ۳ دیسپنسر دو نازله عرضه گاز و ۴ تلمبه دونازله عرضه بنزین، به‌صورت مستقیم برای ۱۴ نفر شغل ایجاد شده است.

مدیر شرکت پخش فراورده‌های نفتی منطقه همدان از پیاده‌سازی کامل زیرساخت‌های موردنیاز طرح کهاب در این جایگاه و اجرای مراحل 3 گانه این طرح در این پمپ بنزین خبر داد.

وی به سیاست‌های صیانتی و اجرای طرح مدیریت توزیع سوخت نیز اشاره کرد و افزود: مدیریت توزیع و مصرف به طور موازی باید بهینه شود تا بدون مشکل، پایداری سوخت رسانی را به تمامی بخش‌های مصرف داشته باشیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فراورده‌های نفتی منطقه همدان، روستایی با بیان اینکه سهم جمعیتی شهرستان ملایر از توزیع جایگاه‌ های سوخت استان همدان ۱۷ درصد است، خاطرنشان کرد: سهم مصرف بنزین این شهرستان از کل سوخت مصرفی استان ۱۶ درصد و ۲۱ درصد جایگاه‌های منطقه در این ناحیه قرار دارد.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.