1401-08-251401-09-05bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : شنبه ، 5 آذر 1401

کد خبر : 122625

 
پیروزی شیرین پاس در تهران
تاریخ خبر : 1400-12-15
     
 
 
     
متن خبر :

■ شکست شهرداری در یک بازی پرانتقاد
 

پاس همدان 2........................... اسپاد تهران صفر

گل‌ها: امیر علیدادی و عباس کندل
داوران: علی محمدی پور، حسین رحمتی‌زاده و حسن مجرکاظمی
اسامی پاس: میلاد پورقلی، فرشاد امامی، محسن یاری، عباس کندل، محمد عنایتی، مصطفی فرهادی، محمد اقبالی‌مروان ناییج، امین کاشفی، امیر علیدادی و مسعود رمضانی
سرمربی: سیامک فراهانی
اسامی اسپاد: رامین رزمی، چمران آرین‌پور، عرفان اکبرزاده، عرفان رواسها، محمد غلامرضا، علی اسکندریان، فرشید عظیمی، مهدی قلیچ‌خانی، سعید بصیری، حمید محمدی و مصطفی اولادی
 سرمربی: علی کلی‌وندی
تهران ورزشگاه امام رضا(ع) هفته پانزدهم لیگ دسته دوم کشور گروه دوم
 تیم فوتبال پاس همدان با گلزنی علیدادی و کندل میزبان خود اسپاد تهران را شکست داد و3 امتیاز شیرین کسب کرد تا به بقا در لیک دسته دوم امیدوار گردد.
هفته پانزدهم مسابقات فوتبال لیگ دسته دوم قهرمانی باشگاه‌های ایران جام آزادگان در گروه دوم با انجام 6 بازی دنبال شد و تیم‌های پاس همدان، شهرداری بوشهر و شاهین بندرعامری مقابل حریفان خود به برتری رسیدند.
در یکی از این دیدارها تیم فوتبال پاس همدان میهمان اسپاد تهران بود. پاس که در انتهای جدول حال و روز چندان خوشی ندارد در این دیدار به دنبال پیروزی و کسب 3 امتیاز بازی بود. سبزپوشان پاس که چیزی برای از دست دادن نداشتند بازی را هجومی آغاز کردند و از همان دقایق نخست عرصه را بر میزبان تنگ کردند و حملات متعددی را روی دروازه اسپاد تدارک دیدند. پاس برای فرار از انتهای جدول و امیدوار به بقا در لیگ حملات خود را آغاز کرد و 2 بار توانست از این حملات سود ببرد و دروازه اسپاد را باز کند.
شاگردان سیامک فراهانی در این دیدار و در غیاب کاپیتان رضا کاشفی محروم فوتبال قابل‌قبولی ارائه داد و حریف را مجبور کردند به لاک دفاعی برود. در این بازی ابتدا علی علیدادی در دقیقه 16برای پاس گلزنی کرد و نیمه نخست با برتری پاس به پایان رسید.
 با آغاز نیمه دوم تیم پاس برتری خود را حفظ کرد و سرانجام در دقیقه 88 عباس کندل گل دوم را به ثمر رساند تا پیروزی پاس را قطعی کند و قهرمان اسبق آسیا با کسب 3 امتیاز حساس این بازی 16 امتیازی شود و به بقا در لیگ امیدوار شود این درحالی بود که دقایقی قبل از گل محمد عنایتی هافبک پاس با کارت قرمز داور از زمین اخراج شد.
در دیگر دیدارهای گروه دوم تیم شهرداری بوشهر با 3 گل میزبان خود اترک بجنورد را شکست داد، ون پارس نقش جهان اصفهان مقابل میهمان خود عقاب تهران یک بر یک متوقف شد، شاهین بندرعامری صدرنشین رقابت‌ها با 2گل مس نوین کرمان را مغلوب کرد و 2تیم شهید قندی یزد و فولاد نوین اهواز نیز به تساوی 2 بر 2 رضایت دادند.
در جدول شاهین بندرعامری با30 امتیاز صدرنشین است و فولاد نوین اهواز با 27 امتیاز در جای دوم قرار دارد و در انتهای جدول نیز عقاب تهران و پاس همدان با 16 امتیاز خطر سقوط را احساس می‌کنند.

شکست شهرداری در یک بازی پرانتقاد

شهرداری همدان صفر.............آرمان‌گهر سیرجان 2

گل‌ها: علی وزیری‌پناه(15 و32)
داوران: محمدعلی صالحی، مازیار معتمدنیا و ابوذر ممبینی
اسامی شهرداری: محمدحسین صابری‌زاده، حسین کاظمی، میلاد داوودی، پیمان حشمتی (میثم زمانی61)، ساسان جعفری‌کیا، مهدی‌ خلج(عرفان فتاحی83)، امیرمحمد نسایی، نیما اسکندرزاده، سجاد برخورداری، امیرحسین سوری(ساوش بهرامی46) و مجید شعبانی(مرصاد فلاح‌نژاد46)
سرمربی: رضا طلایی‌منش
اسامی آرمان‌گهر: محمدرضا قویدل، میلاد صادقیان، امین‌عباس خوشکار، علی وزیری‌پناه (علی نظری76)، علی دهقان، ایمان رازانی(رضا پورمهدی66)،آرمان اکوان، کمال‌الدین نیکخوی، رضا فرجی، امیر محمودآبادی (سعید عزت‌آبادی76) و رضا دهقان (جعفر برزگر66)
سرمربی: قاسم شهبا
مریانج ورزشگاه شهید حاج بابایی هفته بیستم
 تیم فوتبال شهرداری همدان با ارائه یک بازی سردرگم و پر انتقاد مقابل میهمان قدر خود تن به شکست داد.
هفته بیستم رقابت‌های فوتبال لیگ دسته یک قهرمانی باشگاه‌های کشور جام آزادگان با انجام 9بازی در شهرهای مختلف دنبال شد و تیم‌های آرمان‌گهر سیرجان، خوشه طلایی ساوه، ملوان انزلی، ویستاتوربین تهران و مس کرمان مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند و 3 بازی هم به تساوی انجامید. در این هفته 13بار توپ از خط دروازه‌ها گذشت و معدل ضعیف 4/1گل در هر بازی را از خود بر جای گذاشت.
در یکی از این دیدارها تیم فوتبال شهرداری همدان در ورزشگاه شهید حاجی‌بابایی مریانج میزبان تیم مدعی آرمان‌گهر سیرجان بود.
 رضا طلائی‌منش که در این بازی 3 بازیکن محروم و مصدوم داشت، تیم شهرداری را با ترکیبی متفاوت روانه میدان کرد. آرمین طلایی‌منش مصدوم است و احتمالاً چند بازی را از دست داده است در کنار وی محمد عباس‌تبار و امیر حسین‌پورقاسمی دیگر غایبان شهرداری در این بازی بودند.
بازی با حملات شهرداری آغاز شد و در همان 5 دقیقه نخست 2 موقعیت گلزنی نصیب مهدی خلج شد که این بازیکن به راحتی این فرصت‌ها را از دست داد تا روز سختی در انتظار تیم شهرداری باشد.
بازیکنان شهرداری در این بازی سردرگم و بی‌برنامه بازی می‌کردند و مدام با ارسال توپ‌های بلند به دنبال فرصت بودند در حالی که حریف به خوبی تاکتیک تیم شهرداری را خنثی کرد و تمام توپ‌های ارسالی بازیکنان شهرداری را مدافعان آرمان‌گهر زدند.
طلایی‌منش در غیاب پورقاسمی در این بازی حسین کاظمی را در میانه میدان به کار گرفت، اما این ترفند مربی شهرداری کارساز نشد و قبل از پایان نیمه نخست و پس از دریافت 2 گل کاظمی دوباره به قلب دفاع برگشت.
تیم فوتبال آرمان‌گهر روی ضربات ایستگاهی متبحر نشان داد و 2 بار با سود بردن از این تاکتیک به گل رسید. ابتدا در دقیقه 15 بازی به دنبال یک ضربه ایستگاهی، دهقان توپ را روانه دروازه شهرداری کرد و علی وزیری‌پناه به زیبایی توپ ارسالی را به گل برتری میهمان تبدیل کرد. پس از این گل بار دیگر شاگردان قاسم شهبا از این ترفند سود بردند و این بار توپ ارسالی رضا فرجی را وزیری‌پناه به گل دوم خود و آرمان‌گهر تبدیل کرد و نیمه نخست با برتری 2 گل به سود تیم میهمان به آخر رسید.
 در نیمه دوم طلایی‌منش با 2 تعویض قصد داشت تا نبض بازی را در دست بگیرد و سیاوش بهرامی و مرصاد فلاح‌نژاد را جایگزین مجید شعبانی و امیرحسین سوری کرد. در این نیمه چون تیم شهرداری برنامه خاصی برای گلزنی نداشت و تنها دل به ارسال‌های بلند بسته بود راه به جایی نبرد و در طول بازی هر وقت توپ را روی زمین کشاند موفق‌تر بود، اما هیچگاه از این تاکتیک استفاده نکرد و در نهایت در خانه مقابل تیم قدر آرمان‌گهر با 2 گل مغلوب شد تا بخت خود را در دیدارهای باقی مانده جست‌وجو کند.
در دیگر دیدارهای هفته بیستم شهرداری آستارا با 3 گل تیم نگون‌بخت ماشین‌سازی را شکست داد، خوشه طلایی ساوه با یک گل مقابل میزبان خود به برتری رسید، ملوان صدرنشین رقابت‌ها با همین نتیجه قشقایی شیراز را مغلوب کرد، ویستاتوربین تهران 2 بر یک بر شمس‌آذر قزوین فایق آمد و مس کرمان نیز با 2 گل میهمان خود سایپا را با شکست بدرقه کرد، دیدار تیم‌های استقلال خوزستان برابر خیبر خرم‌آباد و دیدار 2تیم رایکای بابل و شاهین شهرداری بوشهر بدون گل و دیدار پارس جنوبی جم و استقلال ملاثانی یک بر یک مساوی به پایان رسید. در پایان هفته بیستم ملوان انزلی با 46 امتیاز صدرنشین است و مس کرمان با 40 امتیاز در رده دوم قرار دارد. تیم شهرداری همدان نیز با 23 امتیاز در جایگاه دوازدهم جدول باقی ماند.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.