پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : شنبه ، 25 مرداد 1399

کد خبر : 93586

 
کبدی کاران کبودراهنگ برای قهرمانی جهان استارت زدند
تاریخ خبر : 1398-02-25
     
 
 
     
متن خبر :


 رئیس هیأت کبدی همدان گفت: 2 کبدی کار اهل شهرستان کبودراهنگ با دعوت به اردوی تیم ملی، برای حضور قدرتمند در رقابت های قهرمانی جهان استارت زدند.
محمود کوثری فرد در گفت وگو با  ایرنا اظهار داشت: دور جدید اردوی تیم ملی کبدی جوانان از عصر امروز سه شنبه به مدت ١١ روز در شهرستان «سی سخت» استان کهکلیویه و بویراحمد برگزار می شود.
وی اضافه کرد: محمدرضا کبودراهنگی و میلاد جباری هر 2 از شهرستان کبودراهنگ به این اردوی آماده سازی دعوت شده‌اند.کوثری فرد خاطرنشان کرد: هر 2 ملی پوش کبدی کشورمان در اردوهای قبلی تیم ملی نیز حضور داشته اند.
رئیس هیأت کبدی همدان بیان کرد: ملی پوشان جوان کبدی خود را برای حضور در رقابت های جوانان جهان که شهریور ماه امسال به میزبانی کشورمان برگزار می شود، آماده می کنند.
وی اضافه کرد: اقبال عمومی به رشته کبدی در کبودراهنگ به گونه ای است که این شهرستان از قطب های اصلی کبدی کشور به شمار می رود.
کوثری فرد یادآور شد: این شهرستان در رده سنی بزرگسالان نیز دارای 2 ملی پوش اصلی است که تجربه حضور در میادین مختلف بین المللی و مدال آوری ها را دارند.
رئیس هیأت کبدی همدان افزود: کبدی ورزش محبوب مردم شهرستان کبودراهنگ به شمار می رود و همواره در ترکیب اصلی تیم ملی دارای نماینده است.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.