پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : جمعه ، 15 اسفند 1399

کد خبر : 92391

 
توقف پاس در دقیقه 90
تاریخ خبر : 1398-02-02
     
 
 
     
متن خبر :

■ سرمربی: امسال بدهکار نبودیم!

آشتی هواداران با ورزشگاه و بدهکار نبودن تیم، مهمترین دستاوردهای پاس در سال جاری بود.
سرمربی تیم پاس همدان گفت: هر چند نتوانستیم صعود کنیم اما بررسی شرایط فصل جاری نشان می دهد که امسال موفق بودیم.
احمد جمشیدیان در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: تیم پاس تنها چند روز قبل از آغاز رسمی مسابقات لیگ 2 شکل گرفت و در حالی که هفته های آغازین جزو قعرنشینان جدول بودیم اما بازهم توانستیم تا رتبه سوم برسیم.
جمشیدیان بیان کرد: به کادر اجرایی، فنی و بازیکنان تیم افتخار می کنم که با تلاش مضاعف توانستند فصل خوبی را رقم بزنند و در این بین آشتی هواداران با ورزشگاه و تشویق های مستمر آنها نیز در این موفقیت سهیم بود.
سرمربی تیم پاس افزود: روزی که مسابقات پاس در مرکز شهر همدان آغاز شد تنها یکصد هواداران به ورزشگاه آمدند اما با وجود تغییر مکان بازی ها به فاصله 15 کیلومتر از مرکز همدان، نتایج خوب تیم باعث شد تا این تعداد به سه هزار تماشاگر افزایش یابد که دستاورد مهمی به شمار می رود.
وی افزود: ما به دلیل تاخیر در آغاز تمرینات هفت بازی اول را از دست دادیم، نیم فصل به دلیل بدهی ها و مشکلات مالی تیم موفق به یارگیری نشدیم و اشتباه های داوری نیز جزو مسایل فصل جاری بود.
سرمربی پاس در خصوص صعود نکردن پاس به لیگ یک گفت: صعود در قلب برخی بازیکنان و هواداران پاس نبود و در حساس ترین دوره لیگ در 2 بازی پایانی با 30 درصد توان ظاهر شدیم.
وی یادآور شد: اگر در 2 هفته پایانی اعتقاد به صعود داشتیم می توانستیم صعود کنیم اما با زیر 50 درصد توان حضور یافتیم و صعود نکردیم.
جمشیدیان اظهار داشت: شایسته صعود بودیم اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد و این بخشی از فوتبال است.
وی، کسب بهترین عنوان خط دفاع، کمترین باخت، بهترین تیم خارج از خانه، شکوفایی چند بازیکن جوان و سربلندی مقابل تیم های متمول و مورد حمایت فدراسیون فوتبال را از دستاوردهای ارزنده پاس در فصل جاری عنوان کرد.
سرمربی پاس با تبریک به تیم های آرمان گهر سیرجان و نیروی زمینی گفت: هر 2 تیم شایسته صعود بودند و امسال جزو تیم های مدعی به شمار رفتند.
جمشیدیان با قدردانی از استاندار، مدیرکل ورزش و رئیس هیأت فوتبال استان همدان در حمایت از پاس در فصل جاری افزود: برای حضور موفق در فصل آینده مسابقات باید هرچه سریعتر آغاز کنیم و انتظار داریم از همین امروز مسئولان اجرایی استان اقدام های لازم را انجام دهند.
تیم پاس همدان با قرار گرفتن در رتبه سوم گروه ب لیگ دسته دوم فوتبال کشور موفق به صعود به لیگ یک نشد.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.