پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : پنجشنبه ، 13 آذر 1399

کد خبر : 112629

 
دولتی‌ها تا روز آخر باید با نشاط و انگیزه‌ عمل کنند
تاریخ خبر : 1399-07-24
     
 
 
     
متن خبر :

 دولتمردان باید تا آخرین روز باقیمانده از عمر دولت دوازدهم، با جدیت و علاقه‌مندی وظایفشان را انجام داده و پیگیری کنند.
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از زحمات مسئولان و تبریک به‌مناسبت هفته دولت، اظهار کرد: به‌دلیل بی‌توجهی برخی مسئولان به‌ویژه در حوزه پیگیری و تکمیل راه‌ها و جاد‌ه‌ها از جمله جاده تویسرکان به کنگاور انجام داده و تعللی که برای تکمیل این پروژه صورت‌گرفته است، نشان‌دهنده‌ این مسأله است که دولت آن نشاط و جدیت لازم را برای انجام وظایف و اجرای پروژه‌ها ندارد.
محمدمهدی مفتح در ادامه افزود: در روز عید غدیر در قسمتی از جاده تویسرکان- کنگاور که هنوز 4 بانده نشده، تصادف ناگواری اتفاق افتاد که متأسفانه به فوت 6 نفر از همشهریان عزیزمان منجر شد.
نماینده تویسرکان در مجلس شورای اسلامی در ادامه تأکید کرد: ما انتظار داشتیم پس از وقوع این حادثه دلخراش، مسئولان از وزارت راه آمده و به بررسی علل جاده‌ای این حادثه بپردازند.
وی با بیان اینکه بنده مدت‌ها پیش بودجه لازم را برای تکمیل این پروژه از سازمان برنامه و بودجه وصول کرده‌ام، تصریح کرد: پس از گذشت این مدت متاأسفانه این پروژه همچنان تکمیل نشده است. 
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی درباره بی‌توجهی مسئولان به این پروژه، اظهار کرد: حتی معاون وزیر راه‌وشهرسازی در این مدت به همدان آمد ولی به تویسرکان نیامد و این مسأله برای ما بسیار ناخوشایند بود. 
مفتح ادامه داد: همان‌طور که گفته شد این مسائل نشان از بی‌انگیزگی این مسئولان دارد‌ و این درحالی است که این دوستان باید تا آخرین روز مسئولیتشان، با جدیت و علاقه‌مندی وظایف خود را انجام داده و پیگیری کنند.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.