پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : جمعه ، 10 آذر 1402

کد خبر : 122877

 
پلیس در تمامی عرصه های خدمت نقشی فعال وموثر دارد
تاریخ خبر : 1401-01-02
     
 
 
     
متن خبر :

استاندارهمدان در دیدار نوروزی با جانشین انتظامی استان  با تبریک سال جدید از تلاش های شبانه روزی کارکنان انتظامی استان در برقراری نظم وامنیت شهروندان قدردانی کرد.

استاندار همدان با اشاره به اینکه پلیس ما در تمامی عرصه های خدمت نقشی فعال وموثر دارد گفت: امروز پلیس با آمادگی بالا و هوشمندی و هوشیاری مطلوب برای انجام هرگونه ماموریت در هر گوشه ای از کشور آماده است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، علیرضاقاسمی فرزاد افزود: امنیتی که در کشور ما وجود دارد مثال زدنی است و این به خاطر تلاش شبانه روزی همه نیروهای امنیتی به ویژه نیروی انتظامی است.

وی بیان کرد:امروز در نحوه مقابله و برخورد با جرائم ما شاهد یک فرآیندی مبتنی بر علم ودانش هستیم که در پلیس ایجاد شده است و در مواجهه با پدیده های اجتماعی روش های علمی را انجام می دهند.

استاندار همدان تصریح کرد : امروز ماموران پلیس افتخار می کنند که تکیه گاه مردم اند و برای امنیت و آرامش مردم عزیز جان خود را نثار می کنند تا مردم عزیز در آرامش و آسایش باشند و احساس نا امنی نکنند. قاسمی فرزاد در ادامه با اشاره به برنامه ریزی خوب پلیس برای ایام نوروز گفت: خوش

بختانه اقدامات خوبی از سوی پلیس در ایام نوروز برای تامین امنیت شهروندان ومسافران صورت گرفته که این نشان از حضور فعال و شبانه روزی پلیس است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه اقدامات خوب و موثر  پلیس موجب دستاوردهای مطلوبی در حوزه مقابله با جرائم شده است گفت:در این ایام شاهد آرامش و امنیت خوبی در استان هستیم و پلیس مانند همیشه در عرصه های مختلف حضوری قوی و قدرتمند دارد.

وی با تاکید بر افزایش تعداد دوربین های پلیس در سطح شهر گفت: هوشمند سازی پلیس یک امر بسیار مهم است که بایستی در سال آینده این موضوع به جد پیگیری شود.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه همدان شاه راه مواصلاتی استان های غربی به مرکز می باشد گفت: ماموران پلیس بایستی در این مسیر نسبت به شناسایی ، توقیف ودستگیری افراد متخلفی که اقدام به قاچاق مواد مخدر و کالا می کنند اقدامات لازم را انجام دهند .

قاسمی فرزاد گفت: افزایش میزان سفرهای نوزوزی به واسطه بهبود شرایط ناشی از همه گیری کرونا و همچنین افزایش خودروها در حوزه ناوگان حمل و نقل کشور، ضرورت پیش بینی تدابیر لازم برای برقراری سفری ایمن و بدون دغدغه برای مردم دراین ایام را بیشتر می کند.

وی افزود: باید با بهره گیری از روش های فنی و استفاده از تجهیزات نوین ضمن پیشگیری از بروز سوانح و مخاطرات در پایان تعطیلات نیز شاهد ارائه گزارشی مبنی بر کاهش چشمگیر حوادث و تصادفات رانندگی در کشور باشیم.

استاندار همدان در خاتمه با اشاره به تلاش بسیار خوب پلیس استان در مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر گفت: نیروی انتظامی با ایثارگری و جانفشانی ها توانسته دراین عرصه بسیار خوب وموفق عمل کنه که این اقدام خوب پلیس جای تقدیر دارد.

در ابتدای این دیدار رضا زارعی جانشین انتظامی استان نیز در سخنانی با تبریک سال جدید گفت:از استاندار محترم و اعضای شورای تامین به دلیل کمکی که به امنیت استان دارند قدردانی می کنم.

زارعی گفت:این ملت ،ملت همراهی هستند و شایسته خدمت هستند و مردم ما مستحق بهترین خدمات می باشند وما هم سعی می کنیم به بهترین شکل به این عزیزان خدمت کنیم.

جانشین انتظامی استان در خاتمه سخنانش ضمن ارائه گزارشی از اقدامات پلیس در سال گذشته وهمچنین در ایام نوروز امسال ، از حمایت های همیشگی استاندار همدان واعضای شورای تامین از پلیس قدردانی کرد.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.