پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : چهارشنبه ، 5 ارديبهشت 1403

کد خبر : 132634

 
تأمين سوخت هواپيماهاي حجاج در همدان
تاریخ خبر : 1402-03-24
     
   
     
متن خبر :


شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان آماده تأمین و تحویل سوخت به هواپیماهای زائران حج ابراهیمی است.

به گزارش روابط عمومی این شرکت به نقل از امین روستایی، مدیر منطقه : روز یکشنبه ۲۱خرداد ماه 402 با بیان خبر بالا گفت: پرواز های حجاج بیت اله الحرام استان های همدان و کردستان ۲۸ خرداد ماه از فرودگاه همدان آغاز وتا یکم تیرماه انجام می شود.

وی افزود: مرکز سوختگیری هواپیمایی با ظرفیت کافی و مطابق با استانداردهای سازمان جهانی هواپیمایی ایکائو  و انجمن بین‌المللی حمل و نقل هوایی IATA ،  آماده عرضه خدمات سوخت رسانی به هواپیماهای حامل زائران خانه خدا و انتقال حجاج از دو مبداء است.

 مدیر منطقه همدان با اشاره به این مطلب که مجموعه سوخت رسانان خود را در این سفر معنوی سهیم می داند افزود: سوخت رساني به كاروان هاي سفر معنوي زيارت خانه خدا و همچنين تأمين سوخت كاروان هاي سفر اربعين حسيني به عنوان دو نقطه عطف تمام فعاليت هاي طول سال مجموعه سوخت رسانان است كه خستگي از تن مي زدايد و جان از بركت اين همراهي، قوت مي گيرد.

بر پایه این گزارش، يوسف نشهري رئيس مركز سوختگيري هواپيمايي منطقه همدان نیز گفت: پروازهای حجاج استان های همدان و کردستان که از تاریخ 28 خردادماه لغایت یکم تیرماه 1402 انجام خواهد شد و پیش بینی می شود درقالب ده پرواز شامل ۵ پرواز رفت به مقصد جده و ۵ پرواز برگشت به همدان به انجام  رسد.

وی تاکید کرد: سوخت ويژه مورد نیاز این پروازها، مطابق استانداردهاي ملی و بين المللي بوده و توسط ادوات و واحدهاي سوخت رسان تخصصي این مرکز  به اين پروازها تحويل داده خواهد شد.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.