پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : يكشنبه ، 2 مهر 1402

کد خبر : 131087

 
دریافت دستور ۱۰۰۰ تن قیر رایگان به بهار و کبودراهنگ
تاریخ خبر : 1401-12-25
     
 
 
     
متن خبر :


 نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی از دریافت دستور تخصیص ۱۰۰۰ تن قیر رایگان به شهرستان‌های حوزه انتخابیه خود خبر داد.

فتح‌ا... توسلی اظهار کرد: به منظور افزایش ضریب ایمنی راه‌ها و کاهش تصادفات جاده‌ای در جلسه اخیر با وزیر راه و شهرسازی این مقام عالی وزارت به درخواست بنده برای ایمن‌سازی و بهسازی راه‌های هر 2 شهرستان بهار و کبودراهنگ با تخصیص۱۰۰۰‌تن قیر رایگان موافقت و دستور آن دریافت شد.

به گزارش ایسنا، توسلی افزود: با تخصیص این اعتبار می‌توان حدود ۱۶۰ کیلومتر از جاده های حوزه انتخابیه را بهسازی و آسفالت‌ریزی کرد تا شاهد کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای باشیم.

وی همچنین از دریافت دستور صریح وزیر راه و شهرسازی برای آغاز هر چه سریعتر و فوری پروژه چهاربانده شدن مسیر همدان به گل تپه- علیصدر خبر داد و تصریح کرد: با پیگیری های انجام شده و در دیدار اخیر با وزیر راه و شهرسازی به همراه مدیران کل راه و شهرسازی و راهداری استان درخواست تسریع در پروژه و تأمین اعتبار محور همدان- گل تپه- علیصدر به علت حادثه‌خیز بودن به مقام عالی وزارت داده شد و دستور صریح این مقام عالی وزارت مبنی بر آغاز فوری پروژه چهار بانده شدن مسیر همدان به گل تپه- علیصدر دریافت شد.

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.