1403-01-251403-02-04bool(false) پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : سه شنبه ، 4 ارديبهشت 1403

کد خبر : 134442

 
رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای شهر همدان:

نخستین تقاطع در همدان هوشمند شد
تاریخ خبر : 1402-07-01
     
 
 
     
متن خبر :


آموزش شهروندی لازمه بهبود رفتارهای ترافیکی شهروندان


رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای شهر همدان از هوشمندسازی اولین تقاطع در سطح شهر خبر داد و گفت: تقاطع بابک با نصب تجهیزات هوشمندسازی شده است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، مهدی حیدری در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدام خوب شهرداری در خصوص آموزش شهروندی در حوزه رفتار ترافیکی، اظهار کرد: سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری اخیراً با نصب بنرهایی با موضوع آموزش رفتارهای ترافیکی حرکت خوبی را آغاز کرده است.

وی با بیان اینکه شهرداری بعد از مدت‌ها به اقدام آموزش شهروندی در این حوزه رسید، گفت: این امر قابل تقدیر بوده و امید است با تداوم این روند، اصلاح رفتار ترافیکی شهروندان و بهبود مسائل ترافیکی در سطح شهر را داشته باشیم.

رییس کمیسیون فنی عمرانی شورای شهر اسلامی همدان در ادامه از هوشمند شدن اولین تقاطع در سطح شهر خبر داد و بیان کرد: تقاطع بابک به عنوان اولین تقاطع در شهر هوشمند شده است.

حیدری با بیان اینکه تجهیزات هوشمندسازی تقاطع بابک نصب شده است، افزود: امیدواریم این امر ادامه یافته و به این میزان اکتفا نشود و به زودی شاهد هوشمندسازی تمام تقاطع‌های سطح شهر باشیم.

وی با تأکید بر اینکه انتظار شورا و شهروندان در بحث پرداختن به مسائل ترافیکی بیش از این اقدامات است، تصریح کرد: در کنار سایر اقدامات در حوزه ترافیکی باید این فرآیندها نیز انجام شود.

رییس کمیسیون فنی عمرانی شورای شهر همدان ادامه داد: اقدامات سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری در این حوزه قابل تقدیر بوده و این سازمان ظرفیت انجام اقدامات بیشتر و بزرگ‌تر را دارد که نیازمند برنامه‌ریزی و عزم راسخ در این خصوص است .

 

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.