پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : چهارشنبه ، 2 خرداد 1403

کد خبر : 125719

 
طلائی کاندیدای هدایت پاس شد
تاریخ خبر : 1401-05-23
نویسنده : آیت بیاتی
     
 
 
     
متن خبر :


 رضا طلائی‌منش سرمربی فصل گذشته شهرداری همدان یکی از کاندیداهای هدایت پاس همدان در لیگ دسته دوم شد.
تیم فوتبال پاس همدان برای حضور در لیگ دسته دوم استارت زد و تمرینات آماده‌سازی خود را آغاز کرد.
هیأت امنای پاس برای نظم بخشیدن به باشگاه پاس ضمن آنکه با یک مدیر اقتصادی به توافق رسید اقدام به تشکیل کمیته فنی برای پاس کرد و علی‌اکبر پورمسلمی یکی از مربیان باسابقه همدانی و مدرس کنفدراسیون فوتبال آسیا را به‌عنوان رئیس کمیته فنی پاس معرفی کرد.
پورمسلمی که تئوری فوتبال را به‌خوبی می‌داند و سابقه مربیگری در چند کشور آسیایی را در کارنامه خود دارد مدرس کنفدراسیون فوتبال آسیاست و داری مدرک مربیگری درجه A می‌باشد.
دور جدید تمرین آماده‌سازی پاس آغازشده است و چون هنوز سرمربی تیم معرفی نشده است برای آنکه باشگاه عقب نماند کمیته فنی و در رأس آن علی‌اکبر پورمسلمی کار آماده‌سازی تیم را زیر نظر دارد.
کار انتخاب مدیریت پاس به‌روزهای پایانی خود نزدیک است و تنها روال اداری باقی‌مانده که تا آخر هفته نهایی خواهد شد و کادر مدیریتی پاس به‌زودی انتخاب خواهد شد.
مدیران پاس گزینه‌های مختلفی را برای هدایت پاس در نظر دارند. محسن عاشوری هافبک سابق پرسپولیس که سابقه مربیگری در پاس را در کارنامه خود دارد به همراه رضا طلائی‌منش مربی فصل گذشته شهرداری همدان که وی نیز سابقه هدایت پاس را در کارنامه خود دارد به همراه طهماسبی و علی کولیوند ازجمله کاندیداهای سرمربیگری پاس همدان هستند.
در بین این گزینه‌ها شانس رضا طلائی‌منش بیش از سایرین است و کمیته فنی روی این مربی بومی نظر مثبت دارد و اینکه طلائی سکاندار پاس در لیگ دو شود زیاد است.
تمام این مربیان برنامه خود را به کمیته فنی ارائه دادند و این کمیته نیز در تلاش است تا پایان هفته به جمع‌بندی برسد و گزینه نهایی را اعلام کند.
علی‌اکبر پورمسلمی رئیس کمیته فنی پاس که هم‌اکنون هدایت تیم پاس را در تمرینات به عهده دارد، از چند چهره فوتبال برای حضور در کمیته فنی دعوت کرده است. محمد بهگندم مربی و بازیکن نام‌آشنای همدانی، خداداد برزگر مربی بااخلاق جنوبی و مقیم همدان، که سابقه کار با فوتبال پایه استان را در کارنامه خود دارد محمد عیوقیان معاون سابق اداره ورزش و از چهره‌های فوتبالی همدان، علی ضمیری کامل معاون ورزشی اداره ورزش و از مربیان خوب همدان و حسین سلیمانی سالمند بازیکن قدیمی و از مربیان خوب همدان اعضای کمیته فنی را تشکیل می‌دهند که به ریاست علی‌اکبر پورمسلمی امور فنی تیم را زیر نظر دارند و تا آخر هفته سرمربی تیم را انتخاب و معرفی خواهند کرد.
در بین گزینه‌های مربیگری پاس، رضا طلائی‌منش شانس بیشتری برای نشستن روی نیمکت پاس دارد و این مربی خوشنام همدانی می‌تواند با حمایت کمیته فنی و مدیریت پاس یک‌بار دیگر خبرساز شود و پس از شهرداری تیم فوتبال پاس را نیز به لیگ دسته یک رهنمود کند.
رقابت‌های لیگ دسته دوم کشور به‌احتمال بسیار از نیمه دوم مهرماه آغاز خواهد شد و پاس برای آنکه از دیگر تیم‌ها عقب نماند تمرینات آماده‌سازی خود را زیرنظر کمیته فنی شروع کرده است و در این هفته این کمیته از بازیکنان علاقه‌مند به حضور در پاس تست‌گیری خواهد کرد.
سرمربی تیم نیز تا اواخر هفته انتخاب و معرفی خواهد شد و از هفته آینده دور جدید تمرینات پاس زیر نظر سرمربی آغاز خواهد شد و این تیم برای صعود به لیگ دسته یک استارت خواهد زد.
شنیده‌های ما حاکی از آن است که مدیرعامل، سرپرست و سرمربی تیم اواخر هفته به‌طور رسمی اعلام خواهد شد.
باشگاه پاس با کارگزار جدید به دنبال آن است تا حضور قوی در این رقابت‌ها داشته باشد و با پشتیبانی مالی این کارگزار در اندیشه صعود به لیگ دسته یک است.
پاس که سابقه قهرمانی باشگاه‌های آسیا را در ویترین افتخارات خود دارد، پس از انتقال به همدان سیر نزولی گرفت و حال هیأت امنا به همراه کارگزار جدید به دنبال آن هستند تا این تیم را به جایگاه اصلی خود برگردانند.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.