پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
تاریخ چاپ : چهارشنبه ، 8 آذر 1402

کد خبر : 73376

 
ابراز رضايت سرمربي تيم ملي كبدي از بازيكنان همداني

سوتار: سطح كبدي همدان بالا و ايده‌آل است
تاریخ خبر : 1395-06-16
     
 
 
     
متن خبر :

  سرمربي هندي تيم ملي كبدي كه در همدان حضور دارد، گفت: تیم ملی برای مسابقات جهانی آماده می‌شود. ایران با توجه به درخشش خوبی که در مسابقات آسیایی داشته می‌تواند رقیب اصلی تیم ملی هند برای کسب عنوان قهرمانی جهان باشد.
سرمربی هندی تیم ملی کبدی ایران که برای آموزش مربیان همدانی به استان سفر کرده است، در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: در چند روزی که در همدان حضور داشتم سطح کبدی اين منطقه را بسیار بالا دیدم و بازیکنان با استعدادی در این استان وجود دارند که می‌توانند آینده درخشانی در کبدی ایران داشته باشند.
"كيوال سوتار" افزود: نسبت به دیگر کبدی‌کاران همدانی 2 يا 3 بازیکن عملکرد بهتری داشتند و برای موفقیت این رشته ورزشی در آینده به باریکنان همدانی امید زیادی دارم .
وی بیان کرد: ورزش کبدی یک ورزش گروهی است که نیاز به تمرینات بیشتری دارد و باید تمرینات بازیکنان ایرانی بیشتر از این باشد و با برنامه‌ترعمل کنند.
"كيوال سوتار" بیان کرد: بابت برگزاری این اردو در استان همدان تشکر می‌کنم و قطع به يقين با حضور خود در شهرهای ایران معایب و محاسن هیأت‌ها را بررسی و آن را به فدراسیون انتقال می‌دهم.
وی گفت: اگر باز هم فدراسیون و هیأت کبدی همدان اعلام آمادگی کنند دوباره به همدان می‌آیم و به همراه سایر مربیان برای موفقیت این رشته ورزشی در همدان تلاش می‌کنیم.
"كيوال سوتار" در ادامه با اشاره به آخرین وضعیت تیم ملی افزود: تیم ملی برای مسابقات جهانی آماده می‌شود و ایران با توجه به درخشش خوبی که در مسابقات آسیایی داشته است می‌تواند رقیب اصلی تیم ملی هند برای کسب عنوان قهرمانی جهان باشد. در ماه‌های اخیر اردوهای آمادگی خوبی جهت حضور در این رقابت‌ها داشته‌ایم.
سرمربی تیم ملی کبدی ایران گفت: با توجه به آنکه به احتمال زیاد قرار است رشته کبدی به رشته‌های المپیک 2024 اضافه شود در مسابقات جهانی نمایندگانی از کمیته بین‌المللی المپیک هم حضور دارند و این نشانه‌های خوبی برای المپیکی شدن کبدی است.

 
 
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.